Autor Tema: fenomen "flejma", ucestali dzumbusi i prepirke - predlozi kako ih prevazici -  (Pročitano 28967 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Stalker

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1709
  • Pol: Muškarac
  • Some cameras, some lenses...
    • Pogledaj profil
Odg: fenomen "flejma", ucestali dzumbusi i prepirke - predlozi kako ih prevazici -
« Odgovor #60 poslato: Februar 03, 2015, 09:44:46 posle podne »
Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa.
To insult the fool is the price of wisdom.

Van mreže StORM48

  • ... - --- .-. -- ....- ---..
  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 3712
  • ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●
    • StORM48_
    • Pogledaj profil
    • StORM48 flickr gallery
Odg: fenomen "flejma", ucestali dzumbusi i prepirke - predlozi kako ih prevazici -
« Odgovor #61 poslato: Februar 03, 2015, 09:55:49 posle podne »
Istina je da ne postoji niko nevin i da ako su neki prošli preko svega, mogli su i ovi drugi.

Ja mislim da je svaka odluka o napuštanju previše radikalan korak, budući da ovde niko nikog nije tukao, niti mu je opsovao familiju. Ja sam na drugim forumima (a bogami i ovde) od nekih članova popio mnogo ozbiljnije "tarabe" po čelu, pa nisam digao sidro i rekao "odo' ja". Ali aj' sad... to sam samo ja.

Nema potrebe više širiti temu. Ko je odlučio  - odlučio je i to je to.

Pozdrav

Van mreže Argon

  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 2692
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: fenomen "flejma", ucestali dzumbusi i prepirke - predlozi kako ih prevazici -
« Odgovor #62 poslato: Februar 03, 2015, 09:58:04 posle podne »
Ma polako ljudi... već smo stigli do pola...

malo li je na ovu skupoću... :)
Sony a6400  Samyang AF 12mm f2 , Sony 16-50 f3.5-5.6 , Sony 85 f1.8

Van mreže Bole

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3269
    • 96815207@N07
    • Pogledaj profil
Odg: fenomen "flejma", ucestali dzumbusi i prepirke - predlozi kako ih prevazici -
« Odgovor #63 poslato: Februar 03, 2015, 10:13:14 posle podne »
Setaju dva lekara ulicom i vide coveka ispred, kako hramlje...

"Kolega, sta vi mislite, isijas!?"
"Hmmm, pa nisam siguran, ja bi pre rekao da je u pitanju artroza"

Pristignu onog coveka, objasne mu ko su i o cemu se radi, te ga upitaju da im poveri njegovu pravu dijagnozu.
Covek im ljubazno odgovori:"Moram da vas razocaram, ali presli ste obojica u dijagnostici...a i ja sam se presao"

"Hteo sam da prdnem, pa sam se ukenjao..."


Mislim, dosta je bilo za danas... :-[ :-[ :-[
http://www.flickr.com/photos/96815207@N07/

5DMarkII, EF 16-35mm f/4 L IS, EF 70-200mm f/2.8 L IS II, EF 100mm f/2.8 L IS Macro, TS-E 24mm f/3.5 L II

Van mreže DuxX

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1455
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: fenomen "flejma", ucestali dzumbusi i prepirke - predlozi kako ih prevazici -
« Odgovor #64 poslato: Februar 04, 2015, 12:05:30 pre podne »
Stalkeru, znači neverovatno ... :)
Dakle treći put... u jednoj diskusiji vezano za politiku prodaje dotične firme pomenuo sam da ima "jevrejsku politiku prodaje" na šta si ti skočio kao da sam ti oca, majku i celu familiju stavio na kamaru. Tu frazu (da tako kažem) nisam izmislio ja već je to ustaljena fraza koja se može čuti u našem narodu tj. u mom narodu. Znači meni nije jasno kakav ti probelm imaš kada anti-semitizam viđaš u takvim izjavama ali me i ne zanima. Eto čisto da objasnim još jednom o čemu je bilo reči i kako je počelo u slučaju da ovde ima još koji Jevrejin. Tako da - da, ne mislim da sam ičim od toga uvredio ni tebe niti jevreje.

[Edit by StORM48: Stvarno nema potrebe za ovim...]
« Poslednja izmena: Februar 04, 2015, 01:21:20 pre podne od strane StORM48 »

Van mreže Bole

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3269
    • 96815207@N07
    • Pogledaj profil
Odg: fenomen "flejma", ucestali dzumbusi i prepirke - predlozi kako ih prevazici -
« Odgovor #65 poslato: Februar 04, 2015, 12:23:11 pre podne »
Tema je zrela za katanac...za sva vremena :( :( :(
http://www.flickr.com/photos/96815207@N07/

5DMarkII, EF 16-35mm f/4 L IS, EF 70-200mm f/2.8 L IS II, EF 100mm f/2.8 L IS Macro, TS-E 24mm f/3.5 L II

Van mreže neonka

  • Moderator
  • Veteran
  • *
  • Poruke: 2542
  • Desperate Housewife
    • Pogledaj profil
Odg: fenomen "flejma", ucestali dzumbusi i prepirke - predlozi kako ih prevazici -
« Odgovor #66 poslato: Februar 04, 2015, 12:33:35 pre podne »
Da ne bih razmišljala šta ću sutra ujutru ovde da zateknem, a ne bih baš da budem požarni ide katanac.
Jutro je pametnije od večeri...
Canon 600d
Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM
Canon EF-S 60mm f/2.8 Macro USM
Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM
Canon EF 40mm f/2.8 STM
Canon Speedlite 430EX II

Van mreže Zoran Rodic

  • Blogger
  • Veteran
  • *
  • Poruke: 5061
  • Pol: Muškarac
    • zrodic
    • Pogledaj profil
Odg: fenomen "flejma", ucestali dzumbusi i prepirke - predlozi kako ih prevazici -
« Odgovor #67 poslato: Februar 04, 2015, 08:50:23 posle podne »
Ja se iskreno izvinjavam, ali moracu da povucem svoje izvinjenje. Naime, prava istina jeste da si zbog flejmovanja i trolovanja na dizajnzoni popio mod preview, i da si zbog toga napustio taj forum. Ako i dalje tvrdis da lazem, onda otvori svoje privatne poruke, pa potrazi onu: Decembar 18, 2013, 09:59:29 , pa pogledaj sta si mi napisao.

A onda razmisli, o dole citiranom delu. Mozda bi i istrajao u preuzimanju krivice,  zarad ne znam cega... ali mi ovo bode oci dva dana. Naprosto, eto... ne mogu...ñisi zasluzio ni sekunda da ti progledam kroz prste.

Na žalost, za to očigledno pojedinci nisu sposobni. Tako smo došli do toga da posle moje opaske da je trolovao nikonske teme Zoran Rodić bude toliko povređen da na moj račun iznese ličnu, veoma nisku i zlonamernu uvredu i laž da sam ja tobože banovan sa Zone pa sam onda došao da pišem ovde pošto ne mogu tamo, iako i sam zna da to nije istina. Poslednji put kada sam banovan odnekle bilo je to sa časa u gimnaziji daleke '92. Jbg i tad sam kao i sada pričao mnogo ;)

Dakle došli smo do toga da jednu opuštenu atmosferu zamenimo ličnim uvredama i izmišljotinama.
''Ne moze da svane pre zore''

Van mreže Argon

  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 2692
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: fenomen "flejma", ucestali dzumbusi i prepirke - predlozi kako ih prevazici -
« Odgovor #68 poslato: Februar 04, 2015, 11:04:28 posle podne »
"Braćo Srbi - aj zdravo"    ...Slobodan Milošević
 
Sony a6400  Samyang AF 12mm f2 , Sony 16-50 f3.5-5.6 , Sony 85 f1.8

Van mreže DuxX

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1455
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: fenomen "flejma", ucestali dzumbusi i prepirke - predlozi kako ih prevazici -
« Odgovor #69 poslato: Februar 04, 2015, 11:26:06 posle podne »
Rodiću rekao sam tebi ono što sam napisao i ovde. Jedino sa kim sam se sporečkao bio je taj sveži moderator jer se nismo složili oko toga šta je to flejm ili koliki flejm treba da bude dozvoljen. Pošto ja nisam hteo tako kako je hteo on mi je stavio mod preview posle čega sam okrenuo admina i isti mi je skinut za 15 minuta. Posle toga usledila je moja poruka u forumu u kojoj sam izneo neslaganje sa dotadašnjim radom, a posle toga usledili su telefonski razgovori sa adminima koji su objasnili uljudno i lepo zašto to tamo tako mora - sa čim sam se manje/više i složio ali sam bez obzira na to otišao jer to nije atmosfera koja mi odgovara. I to je to. Koliko to sada ima veze sa tvojom verzijom priče neka ljudi procene sami.

Dakle, nemam ja potrebe da pričam dve verzije. Međutim ono što je vrlo nisko i nekorektno sa tvoje strane jeste da ono što smo pričali nas dvojica i ono što sam ti rekao u tom razgovoru ti to iznosiš ovde javno i to u sasvim preokrenutoj verziji i u nameri da mene predstaviš kao konfliktnu osobu. Na Zoni sam proveo 7 godina i sa svima (sem sa Stalkerom of course) sam oduvek bio u najboljim mogućim odnosima pa onda konfikt sa jednim modom i nije nešto što mi se može prilepiti, zar ne?

Recimo ja to nikada ne bih rekao nizakoga ovde čak i da je sve to istina, a naravno nije, jer nikada ne bih dozvolio sebi da zloupotrebim ono što mi je neko rekao. Kao što rekoh to tebi služi na čast i mnogo više oslikava tebe kao čoveka nego mene, a tvoje izvinjenje možeš slobodno da zadržiš. Ono mi uopšte nije potrebno.
« Poslednja izmena: Februar 05, 2015, 12:21:14 posle podne od strane neo »

Van mreže Zoran Rodic

  • Blogger
  • Veteran
  • *
  • Poruke: 5061
  • Pol: Muškarac
    • zrodic
    • Pogledaj profil
Odg: fenomen "flejma", ucestali dzumbusi i prepirke - predlozi kako ih prevazici -
« Odgovor #70 poslato: Februar 04, 2015, 11:35:02 posle podne »
Dobro, posto si procitao i odgovorio... mogu da zakljucam.
''Ne moze da svane pre zore''