Autor Tema: European BodyBuilding & Fitness Championship 2008 - Skopje  (Pročitano 13143 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže SaleSk

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 465
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
European BodyBuilding & Fitness Championship 2008 - Skopje
« poslato: Maj 25, 2008, 11:35:01 posle podne »
Ovo je bio poslednji dan takmicenja u bodibildingu i fitnesu koj se odrzao u Skoplju ovih dana  ;D
Postavicu nekoliko fotke koje sam uradio, a ostatak ostavljam profesionalcima  da postave ;D
Prepoznacete ih na prilozenim slikama  ;D
Dusevni bolesnik nikada ne napada bez razloga. U tome se razlikuje od normalnih ljudi.

Canon PowerShot S110 / Canon PowerShot A570 IS

Van mreže SaleSk

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 465
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: European BodyBuilding & Fitness Championship 2008 - Skopje
« Odgovor #1 poslato: Maj 25, 2008, 11:37:53 posle podne »
Ova devojka u plavoj trenerci je mozda bila jedna od najsimpaticnijih
Dusevni bolesnik nikada ne napada bez razloga. U tome se razlikuje od normalnih ljudi.

Canon PowerShot S110 / Canon PowerShot A570 IS

Van mreže MIHAIL0

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 970
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: European BodyBuilding & Fitness Championship 2008 - Skopje
« Odgovor #2 poslato: Maj 25, 2008, 11:39:25 posle podne »
Lepo Sale, lepo...
Treca slika mi se svidja... Tj...
Fina teta...

Van mreže MIHAIL0

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 970
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: European BodyBuilding & Fitness Championship 2008 - Skopje
« Odgovor #3 poslato: Maj 25, 2008, 11:42:09 posle podne »
Kad bolje razmislim,prepumpana je...
A ova u plavoj trenerci je stvarno simpa...

Van mreže SaleSk

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 465
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: European BodyBuilding & Fitness Championship 2008 - Skopje
« Odgovor #4 poslato: Maj 25, 2008, 11:45:00 posle podne »
Ona devojka sa maramom na glavi mislim da nije takmicarka vec da lepo izgleda  ;D
I da je bila neka nasa siguran sam da bi me pogledala popreko i da bi dobio odgovor da nece da se slika samnom  ;D
Ali imao sam srecu  ;D ;D ;D
« Poslednja izmena: Maj 26, 2008, 12:00:14 pre podne od strane SaleSk »
Dusevni bolesnik nikada ne napada bez razloga. U tome se razlikuje od normalnih ljudi.

Canon PowerShot S110 / Canon PowerShot A570 IS

Van mreže Crni_bombarder

  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 1536
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • PcFoto.Biz
Odg: European BodyBuilding & Fitness Championship 2008 - Skopje
« Odgovor #5 poslato: Maj 26, 2008, 12:21:49 pre podne »
Poslao mi drugar pre neki dan fotku sa ulica Barselone, gde uveliko teku pripreme za neko od narednih BodyBuilding i Fitness takmicenja  ;D


Van mreže Mladen

  • Član
  • **
  • Poruke: 166
    • Pogledaj profil
Odg: European BodyBuilding & Fitness Championship 2008 - Skopje
« Odgovor #6 poslato: Maj 26, 2008, 01:22:07 pre podne »
Elem, posto je ovo forum (jeste da je fotografski ali forum) valjda sluzi za razmenu misljenja, da malo razjasnim neke stvari koje sam napisao. Ne vidim razlog da neko "pada u vatru". Moj post nije imao takav ton.

Kao sto rekoh ne znam kome nabildovano zensko telo moze da bude lepo. Sa medicinske a i sa estetske tacke gledista to nije prirodno. Te zene u velikom broju slucajeva uzimaju hormonske terapije da bi povecale misicnu masu, jer priroda nije namenila da zene tako izgledaju. Izlaganje takvim fizickim naporima dovodi do brojnih problema koji su mahom vezani za reproduktivne organe. Jedna od nuspojava je izoblicavanje lica. Misici vilice se preterano razvijaju pa lica dobijaju taj kockast izgled koji je primarno maskulin. Sto ce reci gube na zenstvenosti. Sto nas dovodi do toga da bi bar fotografi kao estete trebalo da imaju konsenzus da to jednostavo nije lepo. Ideja lepog zenskog tela se menjala kroz vreme, ali nikad naustrb zamene femininih i maskulinih osobina.

Sto se tice te plave devojke, kao i jedne u nekoj plavoj trenerci... hm... zar ne mislite da bi one bile lepse da izgledaju zenstveno? Mislim u redu je, one se bave tim poslom, ali su ga same izabrale. Moze ona da bude izabrana za "mis European BodyBuilding & Fitness Championship 2008 - Skopje", i da bude najlepsa medju bodibilderkama, ali cete cim izadjete iz te hale videti 1001 lepsu devojku.

A propo utezanja u suknjice... hm.... da.... jos bolje kad obuku haljinice sa otvorenim ledjima i ramenima. Nista zenstvenije nego kad tvoja devojka izgleda kao da moze (ili upravo jeste! :D) da istovari kamion cementa. Ili ima veci obim ruke i bolju definiciju od 90% momaka u tvom drustvu.  :o

@mihailo Ne bojim se ja Violete, jos uvek sam jaci. Bar dok ne pocne da bilduje!  :P
Sta je ovo, dozvoli, sta je ovo sine, a uz to i ne radi?

Van mreže MIHAIL0

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 970
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: European BodyBuilding & Fitness Championship 2008 - Skopje
« Odgovor #7 poslato: Maj 26, 2008, 01:37:52 pre podne »
Ja ne vidim cemu ovaj tvoj post vodi, jer mislim da se zbog tvog komentara niko nije uzbudio, vec su svi verovatno videli sansu za nastavak konverzacije, da se malo poradi na funkcionisanju ovog foruma... Meni se npr danas dva puta desilo da sedim za kompom, radim nesto za fax(i usput non-stop, refresh-ujem pocetnu stranu foruma) i po par sati nema nijednog novog posta... Mozda bi trebalo da se uvede nesto tipa chat-a, prozora sa strane u kom bi se stalno moglo pricati o necemu, sto ne bi moralo da bude vezano iskljucivo za fotografiju...
Ovo ide u predloge...

Van mreže Mladen

  • Član
  • **
  • Poruke: 166
    • Pogledaj profil
Odg: European BodyBuilding & Fitness Championship 2008 - Skopje
« Odgovor #8 poslato: Maj 26, 2008, 01:49:41 pre podne »
Pa eto vidis moj post je upravo napisan u nameri da nastavim konverzaciju, ali da unapred pokazem da mi nije cilj da se svadjam. Cesto je tesko u pisanoj reci pokazati da nemas svadjalacki ton.
Meni se ovaj forum dopada, jer je retko mesto gde nema svadja i zucnih rasprava. Nekako je opustena atmosfera. I ljudi uglavnom imaju neko domace vaspitanje. To je retko na forumima, a narocito to vazi za fotografske sajtove. Nisam ni znao dok se nisam upustio u "fotografske vode" koliko su fotografi tashti ljudi skloni snishodljivosti ali i lakom potezanju uvreda(jedan domaci sajt je idealan primer toga, vecina zna na koji mislim). Ko sto rekoh ovde toga nema, pa ne bih zeleo ni da tako budem shvacen, a na temu sam se nasao pozvan da prokomentarisem, jer imam izgradjeno misljenje po tom pitanju.
Sta je ovo, dozvoli, sta je ovo sine, a uz to i ne radi?

Van mreže MIHAIL0

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 970
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: European BodyBuilding & Fitness Championship 2008 - Skopje
« Odgovor #9 poslato: Maj 26, 2008, 02:01:51 pre podne »
Opusteno... Svako ima svoj stav i svoje misljenje, sto je normalno! A sto se tice atmosfere na forumu, to se retko vidja, nadam se da ce tako i ostati!

Van mreže Vojislav

  • Administrator
  • Član
  • ***
  • Poruke: 183
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • Fotografisanje
Odg: European BodyBuilding & Fitness Championship 2008 - Skopje
« Odgovor #10 poslato: Maj 26, 2008, 02:35:06 pre podne »
Lepo Sale, lepo...
Treca slika mi se svidja... Tj...
Fina teta...

Za tu tetu ovde skoro svi misle da je travestit, cisto da te obavestim.  ;)
Mogu ti poslati ja jos dosta fotografije te "tete", pa da malo bolje vidis. Inace, "ona" je pobedila u svojoj grupi, a imala je tacku u kojoj izigrava barbiku.  ;)
Nikon D7100
Nikon 70-200mm f/2.8 VR II
Nikon AF-S DX NIKKOR 18-200mm f/3.5-5.6G ED VR II
Nikon SB-910

Van mreže Vojislav

  • Administrator
  • Član
  • ***
  • Poruke: 183
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • Fotografisanje
Odg: European BodyBuilding & Fitness Championship 2008 - Skopje
« Odgovor #11 poslato: Maj 26, 2008, 02:40:36 pre podne »
Ona devojka sa maramom na glavi mislim da nije takmicarka vec da lepo izgleda  ;D
I da je bila neka nasa siguran sam da bi me pogledala popreko i da bi dobio odgovor da nece da se slika samnom  ;D
Ali imao sam srecu  ;D ;D ;D

To je Barbora Benesova, bivsa Ceska izuzetno uspesna takmicarka, koja ukoliko sam ja to dobro povezao sada sa suprugom prati sva takmicenja i fotografise sa njim, a on je glavni fotograf na svim BB takmicenjima i ima mesto u sredini u prvom redu uvek, jer je zvanicni fotograf za IFBB!  :)
Evo da pogledas jos neke njene fotografije - http://www.kulturistika.com/gallery.php?akce=obrazek_ukaz&media_id=2094
Nikon D7100
Nikon 70-200mm f/2.8 VR II
Nikon AF-S DX NIKKOR 18-200mm f/3.5-5.6G ED VR II
Nikon SB-910

Van mreže MIHAIL0

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 970
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: European BodyBuilding & Fitness Championship 2008 - Skopje
« Odgovor #12 poslato: Maj 26, 2008, 02:44:09 pre podne »
U postu posle tog sto si citirao sam se ispravio, posto sam pisao poruku, a Sale je u medjuvremenu postavio jos par slika...
Posle sam je malo bolje video... Na zalost...

Van mreže SaleSk

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 465
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: European BodyBuilding & Fitness Championship 2008 - Skopje
« Odgovor #13 poslato: Maj 26, 2008, 07:47:51 pre podne »

To je Barbora Benesova, bivsa Ceska izuzetno uspesna takmicarka http://www.kulturistika.com/gallery.php?akce=obrazek_ukaz&media_id=2094

HVALA HVALA.....Dobro informisan momak ....Kako mi se svidja to  ;D ;D ;D

Mladene....Opusteno brate...i ja se slazem sa tobom da ne volim devojka da mi izgleda u ledja kao da moze da istovari dzak cementa...Ali nije lose da je dobro gradjena (ne mislim da izgleda kao ove bilderke) vec mislim na varijantu fitnes...Ali ipak cu da naglasim ne ovaj profi fitnes....Vec na fitnes koj ce da istakne obline devojke...U principu stvar ukusa...  ;D  Ukus je relativna stvar...i individualna naravno  ;D
Dusevni bolesnik nikada ne napada bez razloga. U tome se razlikuje od normalnih ljudi.

Canon PowerShot S110 / Canon PowerShot A570 IS

Van mreže MIHAIL0

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 970
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: European BodyBuilding & Fitness Championship 2008 - Skopje
« Odgovor #14 poslato: Maj 26, 2008, 07:50:38 pre podne »
Sale, mene interesuje da li si obradjivao ove slike sa takmicenja?
Deluju mi malo izvestaceno...
Neprirodno....

Van mreže MIHAIL0

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 970
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: European BodyBuilding & Fitness Championship 2008 - Skopje
« Odgovor #15 poslato: Maj 26, 2008, 07:51:18 pre podne »
I sta bre vi ljudi radite ovako rano ujutru?

Van mreže SaleSk

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 465
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: European BodyBuilding & Fitness Championship 2008 - Skopje
« Odgovor #16 poslato: Maj 26, 2008, 08:59:43 pre podne »
Da u ACDSee sam ih nabrzaka crop-ovao, uradio noice reduction i sharpnes i to je to....
Inace sam na poslu ovako rano ...radim od 7.30 i prvo sto proverim je mejl a drugo je forum :)
Dusevni bolesnik nikada ne napada bez razloga. U tome se razlikuje od normalnih ljudi.

Canon PowerShot S110 / Canon PowerShot A570 IS

Van mreže Tviti

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: European BodyBuilding & Fitness Championship 2008 - Skopje
« Odgovor #17 poslato: Maj 26, 2008, 10:44:36 pre podne »
I sta bre vi ljudi radite ovako rano ujutru?
Eh!Nasao si se ti da kazes sta vi radite rano ujutro!?A visis na ovom forumu,mene si prestigao u ukupnom vremenu provedenom na forumu,dogurao cak na 3 mjesto!? ;D ;D ;D
Canon 6D Mark II, Canon 24-105mm f4 L, Canon 135mm f2 L, Canon 70-200mm f4 L, Canon 17-40mm f4 L

Van mreže MIHAIL0

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 970
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: European BodyBuilding & Fitness Championship 2008 - Skopje
« Odgovor #18 poslato: Maj 26, 2008, 11:11:50 pre podne »
Ma ja sam juce ceo dan i celu noc proveo radeci nesto za fax, pa s'vremena na vreme kliknem refresh, i tako non-stop... A nocas nisam spavao uopste, jutros otisao do fakulteta, predao radove, i sad cu tako da zalivadim... Nece me nista probuditi...
@Tviti    Sto jes' , jes' ... Al' sta cu kad se ceo moj dan svodi na sedenje za kompom...

Van mreže Vojislav

  • Administrator
  • Član
  • ***
  • Poruke: 183
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • Fotografisanje
Odg: European BodyBuilding & Fitness Championship 2008 - Skopje
« Odgovor #19 poslato: Maj 26, 2008, 04:28:38 posle podne »
Moram da se ispravim, Barbora Benesova je fotografisala takmicenje sa covekom kaji je vlasnik firme koja sponzorise mnoge takmicarke, pa i nju, koje su njihove promoterke, a to joj nije suprug, tako da Sale - srecno!  ;)
« Poslednja izmena: Maj 26, 2008, 04:41:04 posle podne od strane Vojislav »
Nikon D7100
Nikon 70-200mm f/2.8 VR II
Nikon AF-S DX NIKKOR 18-200mm f/3.5-5.6G ED VR II
Nikon SB-910