Autor Tema: Svadbarske fotke  (Pročitano 21274 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže dax plavers

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: Svadbarske fotke
« Odgovor #60 poslato: Jun 19, 2013, 11:07:07 pre podne »
Hvala brate,lepo je cuti analizu koja zavrsava pohvalom. O tehnickoj strani vodim manje racuna a skoro i da ih ne obradjujem. To mi je malo manje bitno ali isto tako nekad sam prinudjen opremu koju imam koristiti na najgori nacin(npr. direktan blic na stalku sastrane,bez kisobrana ili cak direktan sa aparata).
Ovo su moji najdrazi radovi a verovatno i najbolji. Na sešne sa puno vise skoncentrisan nego na ostalo. Mislim da sam ovo koliko toliko zadovoljio a ove dokumentarne,spontane..na njima jos moram da poradim tj.da provalim neki svoj pristup mada mislim da tu nema pretarno mesta za inovacije.Al stvarno u tim momentima se netrudim ni 15 posto.. Sešni ipak ja kreiram,osmislim i pokusam da realizujem. To je ujedno i problem jer neznaju svi da "odglume"ono sto im kazem.
Moze o tome puno da se prica..ja bi samo voleo da ljudi razmisljaju van okvira,da pomicu granice a ne da se drzi utabanih staza i tako u beskraj..;)

Van mreže dzura

  • Junior
  • *
  • Poruke: 69
    • Pogledaj profil
Odg: Svadbarske fotke
« Odgovor #61 poslato: Jun 19, 2013, 12:56:25 posle podne »
@Dax

Ti si ocigledno promasio temu, jer ove tvoje fotke su WEDDING, a tema je SVADBARSKE. :D

SALIM SE naravno, ovo je suvise dobro da bi bilo svadbarska fotka. Super ti je stil, malo ti fali da ga doteras do perfekcije, ali tako se slika u svetu. Drugo je, naravno, da je ovo session, pa imas vise vremena, itd... Ali buducnost je OVO sto radis to je sigurno, pogotovo Beograd i veci gradovi. To se vec trazi, mozda nisu ti koji to traze u vecini, ali ce za koju godinu biti, sigurno. Pogotovu sto u danasnje vreme, sa internetom, ceo svet postao blizu, pa odmah mozes da vidis sta je trend u svetu, pa to i hoces za sebe.
 
« Poslednja izmena: Jun 19, 2013, 01:00:03 posle podne od strane dzura »