Autor Tema: Samsung Full Frame mirrorless NX-R  (Pročitano 9463 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Bare

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 570
    • Pogledaj profil
Odg: Samsung Full Frame mirrorless NX-R
« Odgovor #20 poslato: Januar 17, 2013, 07:04:56 posle podne »
Googlaj, bilo po DPR forumu. Canon je na Photokini imao neku tamnu prostoiju sa 6D, i neko untra kaže da je prošvercao OM-D i posramio 6D, a ta prostorija je bila za tu -3Ev reklamu za koju neki tvrde da i nije istinita(barem tako kaže moj poznanik koji radi sa 1D X i rekao je to je po osjećaju ko 5D2).

I ono što sam imao prilike viditi od single moda AF-a kod Om-D ne znam koji je to SLR uopće tu negdje u razini njega. Continous je sasvim druga priča ali to se valjda slažemo da CDAF tu nema što tražiti.

Van mreže StORM48

  • ... - --- .-. -- ....- ---..
  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 3712
  • ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●
    • StORM48_
    • Pogledaj profil
    • StORM48 flickr gallery
Odg: Samsung Full Frame mirrorless NX-R
« Odgovor #21 poslato: Januar 17, 2013, 07:15:19 posle podne »
Uf druže Bare... ja 6D koristim već neko vreme, evo ga sedi pored mene na stolu.
Šta da Ti drugo kažem nego da je ta priča o "posramljenom 6D" obična patka, te da je isti zaista značajno osetljiviji u mraku od bilo čega što sam do sada video. 6D jedino vapi za više tačaka, jer bi se onda mogao pokazati u pravom svetlu kada je akcija u pitanju. Ovako, slaba vajda za to. Može, ali se mora znati - ne može ni slučajno kao sa 5D Mark III ili 1D X.

Ako ne veruješ, ja Ti nudim da svratiš na probu, ako ideš u ovom pravcu. Eto, bolje od toga ne mogu.

Pozdrav
« Poslednja izmena: Januar 17, 2013, 07:17:48 posle podne od strane StORM48 »