Autor Tema: Digitalna kamera  (Pročitano 6403 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže francy

  • Junior
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Digitalna kamera
« poslato: Maj 17, 2011, 10:34:07 posle podne »
Pozz dobri ljudi  :)
Prvo da pohvalim sajt... od kad ga danas nadje(ne znam ni kako :D ), nekako dosta vremena proveo citajuci sve i svasta... a verovatno cu i dalje... :)
naime,Interesuje me da li neko moze da preporuci neku digitalnu kameru, do nekih 200E ?
Ne zelim nista posebno da snimam... vec cisto amaterski(bukvalno amaterski)... za porodicna okupljanja, mozda neke rodjendane, i tome slicno...

i tako dok trazio sta bi uzeo, sta ljudi hvale, naisao na neka dva oglasa
1. SONY HDR-CX115E
2. JVC E.H. GZ-HD10
e sad mene interesuje dal uzeti od ova dva nesto(iako je polovno(ljudi kazu skoro kao novo, ne korisceno, sa garancijom a cene im jako slicne)) ili uzeti nesto 'slabije' do onih 200E(al da je novo)...
kao sto rekoh, nisam neki poznavalac kamera(ok, imam kameru, nekog starog sony-ja jos na kasetice one)i dobro jos sluzi, al ja bi ipak sad vec, posle 5-6godina, nesto novo :D :)

unapred se zahvaljujem na sugestijama i predlozima(i linkovima) :)
i izvinjavam se ako pogresi mesto, al nisam pronasao nista sto bi vise odgovaralo pa da ga tamo smestim :)
(sad trazeci, vidim da ovoj temici mozda bilo mesto u predlozima i pitanjima, foto-oprema)
pozz
« Poslednja izmena: Maj 17, 2011, 10:49:07 posle podne od strane francy »

Van mreže Crni_bombarder

  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 1536
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • PcFoto.Biz
Odg: Digitalna kamera
« Odgovor #1 poslato: Maj 18, 2011, 05:53:38 posle podne »
Pozdrav, nisam imao dodira sa JVC-om, ali ova Sony CX115E je sjajna za kucnu upotrebu, nesto je osetljivija u mraku i ima malo veci senzor od drugih modela u klasi.

Van mreže francy

  • Junior
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Odg: Digitalna kamera
« Odgovor #2 poslato: Maj 18, 2011, 08:53:39 posle podne »
i moj je favorit za sada taj Sony...
al nekako me vise privlaci onih " 40GB " u 'startu'...