Autor Tema: G9, energija koja zraci  (Pročitano 5304 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Zarko Silic

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1244
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
G9, energija koja zraci
« poslato: Oktobar 04, 2007, 12:30:30 pre podne »
Ukazana mi je posebna cast da najavim dolazak i prodaju ovog dragulja na nasem trzistu (u PCfoto-u od iduce nedelje)
Crni brilijant pored svog vanrednog izgleda poseduje i isto tako vanredne karakteristike.
12 Mpx-a na senzoru od 1/1,7", uz pomoc DIGI III procesura i izvanrednog objektiva ovaj malisan ne slika, vec crta.
Sve je u skladu sa High-Endom pa tako i specijalno obradjeno metalno kuciste napravljeno da ostane postojano i nakon duzeg vremena i nakon mnogo skljocanja.
Namenska grupa, eh to je pitanje za sebe:
i fotografima,
i fenzistima,
i kolekcionarima,
i entuzijastima,
i amaterima,
i profesionalcima,
i ...
Recju: svima koji zele (mogu priustiti) posedovati aparat koji po tradiciji najvise lici na foto aparat a koji moze da se kupi po relativno skromnoj ceni.
« Poslednja izmena: Oktobar 04, 2007, 09:32:04 pre podne od strane Zarko Silic »

Van mreže gdejan

  • Član
  • **
  • Poruke: 107
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: G9, energija koja zraci
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 04, 2007, 09:58:46 pre podne »
Ja sam mislio da je bolje da kupim A650 IS za manje novca daje slicne slike kad ono
http://www.engadget.com/2007/10/03/canon-issues-recall-on-powershot-a650-is-for-china-us-to-follow/
A720 IS

Van mreže gdejan

  • Član
  • **
  • Poruke: 107
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: G9, energija koja zraci
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 04, 2007, 10:05:43 pre podne »
Trolujem thread :)
samo neki A650 su problematicni i nijedan G9
http://forums.dpreview.com/forums/readflat.asp?forum=1010&message=25066974&changemode=1
A720 IS

Van mreže dinaxxx

  • Junior
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Odg: G9, energija koja zraci
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 31, 2007, 08:22:19 posle podne »
super je taj dragulj,super izgleda i vjerovatno sve ostalo,ali razlog sto se ja ne bih odlucila na aparat sa toliko megapiksela je taj sto mnogo vise zauzima mjesta na memorijskoj kartici,tako da ne stane bas mnogo slika,a slike spasavam na cd-ove,i isto tako mnogo vise vremena treba da se ucitavaju i tokom pregledanja ...........nikad pregledati .....sporo!!!! ;D
ipak,sretno sa mocnim aparatom :-*

Van mreže Zarko Silic

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1244
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: G9, energija koja zraci
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 31, 2007, 11:56:15 posle podne »
Ja sam mislio da je bolje da kupim A650 IS za manje novca daje slicne slike kad ono
http://www.engadget.com/2007/10/03/canon-issues-recall-on-powershot-a650-is-for-china-us-to-follow/

i GOLF V je slican AUDIu A3  ;)

super je taj dragulj,super izgleda i vjerovatno sve ostalo,ali razlog sto se ja ne bih odlucila na aparat sa toliko megapiksela...

Od viska glava ne boli  ::)


Sve ima svoje zasto. Aparat je stvarno mala zverka (malo je sektaski ali ne smeta  ;D). Nisam do sada drzao bolji kompakt, a kako gledam NET, slicni komentari se neretko srecu.