Autor Tema: Toshiba Camileo H20 - Video Out - PAL/NTSC  (Pročitano 20199 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže SaleSk

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 465
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Toshiba Camileo H20 - Video Out - PAL/NTSC
« poslato: Septembar 13, 2009, 12:05:17 pre podne »
Hteo bi da kupim ovu kameriucu TOSHIBA Camileo H20, za kucnu upotrebu, koja snima u HD, ima svasta na njoj, ali problem je u tome sto sam u dilemu dali ova kamera podrzava sve sisteme u smislu Pal, Secam, NTSC...Na oficijalnom sajtu pise da podrzava PAL i NTSC, ali posto sam u Francuskoj, oni su na Secam sistemu, pa me buni to da nije i kamera samo secam jer se prodaje za ovo trziste...Pitao sam prodavaoca koj mi je rekao da na ovim kamerama nije bitno, mada to je glup odgovor...Mozda na HD nije bitno, ali kad ja pustim na nasem TV-u a ne mogu da gledam sta sam snimio sta onda...treba da se je*avam sa konvertorima....Znaci ako neko ima iskustvo ili bilo kakav info o ovome bio bi mu zahvalan...


**** Uzeo sam kamericu...Probao sam je i danju su snimci super...Nocu si losi.Nema svetla nemas kvaliteta u slici...Ali kazu ne za dzabe...Koliko para toliko muzike...isto vazi i ovde...Mada na izgled je super i jednostavna je za upotrebu..Sve u svemu nije lose...Za kucnu upotrebu je ok..
« Poslednja izmena: Septembar 16, 2009, 09:30:56 posle podne od strane SaleSk »
Dusevni bolesnik nikada ne napada bez razloga. U tome se razlikuje od normalnih ljudi.

Canon PowerShot S110 / Canon PowerShot A570 IS