Autor Tema: Popravka aparata?  (Pročitano 7580 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže aleksandar

  • Junior
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Popravka aparata?
« poslato: Septembar 14, 2007, 10:00:53 pre podne »
Da li neko zna bilo koji servis za fotoaparate u Nisu ili makar u Bgd? Neverovatno, ali jos nisam uspeo da nadjem u Nisu nijedan, pa vec nedeljama slikam bez blica... ;) Pomagajte.

Van mreže sergio

  • sergio
  • SuperModerator
  • Senior
  • **
  • Poruke: 574
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Popravka aparata?
« Odgovor #1 poslato: Septembar 14, 2007, 10:29:13 pre podne »
druze,
moras navesti malo preciznije podatke,koji aparat je u pitanju , kakav je problem da bi se razletili po netu i dali ti odgovor?
pozdrav....
EOS 30 D / EF-S 17-85mm 1:4-5.6 IS USM / 50mm f1.8  / EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS  /  Canon 35-80mm f/4-5.6 (bez prednjeg stakla :) / Speedlite 580EX II

Van mreže aleksandar

  • Junior
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Odg: Popravka aparata?
« Odgovor #2 poslato: Septembar 14, 2007, 11:25:31 pre podne »
U pravu si... U pitanju je Canon A530 kome je otkazao blic. Nijednom mi nije ispao ili nesto slicno, jednostavno je otkazao. I nemam pojma koliko popravka ili novi blic moze da kosta i da li ce da mi se isplati. Ako treba da platim 50e, bolje da uzmem nov aparat... Ako neko zna nekog u Nisu,znacilo bi mi. Pozz

Van mreže Crni_bombarder

  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 1536
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • PcFoto.Biz
Odg: Popravka aparata?
« Odgovor #3 poslato: Septembar 14, 2007, 11:29:47 pre podne »
Pozdrav,
nazalost u Nisu tesko, preporucujem da se javite momcima iz "Focus+" servisa na 011/3392-844, i dogovorite oko svega.

Van mreže Maki

  • Junior
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: Popravka aparata?
« Odgovor #4 poslato: Novembar 10, 2007, 04:15:18 posle podne »
Da ne bih otvarala novu temu, a sličan problem, ovde ću postaviti pitanje :)

Imam Canon A520 oko 2 godine. Pre 4 meseca je poblesavio. Baterije su pune, a on izbacuje porukicu da su prazne. Takodje kada želim da slikam i kada pomerim dugme na snimanje on sam (bez pomeranja dugmeta) prebaci na reprodukciju slika...tako da moram da pomeram dugme opet dole na reprodukciju pa gore - za snimanje...ali stalno sam prebacuje.
Može li mi neko napisati u čemu je problem, da li se to može popraviti i koliko bi koštala popravka? Ja sam sumnjala da su baterije neispravne, ali izgleda da nije to u pitanju :(

Hvala unapred za odgovor :)