Autor Tema: Tamron SP 24-70mm F/2.8  (Pročitano 5015 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže arhi

  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 1798
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • mysql.rs
Tamron SP 24-70mm F/2.8
« poslato: Avgust 20, 2017, 01:05:22 posle podne »
skljoc na brzaka u kaficu da probam "dal radi"
5DMK4, 5DMK3, M2, ...
--
koja ti je marka tog šporeta baš pravi dobru klopu

Van mreže arhi

  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 1798
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • mysql.rs
Re: Tamron SP 24-70mm F/2.8
« Odgovor #1 poslato: Avgust 20, 2017, 03:05:24 posle podne »
bw sa tamrona
5DMK4, 5DMK3, M2, ...
--
koja ti je marka tog šporeta baš pravi dobru klopu

Van mreže Desha

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3249
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Tamron SP 24-70mm F/2.8
« Odgovor #2 poslato: Avgust 20, 2017, 03:49:38 posle podne »
Svidjaju mi se kadrovi i ekspresija na njenom licu, samo da si ubo fokus gde treba i da si resio ove pregorele partije, bilo bi tip-top. :)
Canon EOS 7D, Canon EF 24-70mm f4L IS USM, Canon EF 50mm f/1.8II, Raynox DCR-250, Vanguard Alta Pro 263AGH - GH-100

Van mreže arhi

  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 1798
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • mysql.rs
Re: Tamron SP 24-70mm F/2.8
« Odgovor #3 poslato: Avgust 20, 2017, 03:59:40 posle podne »
Svidjaju mi se kadrovi i ekspresija na njenom licu, samo da si ubo fokus gde treba i da si resio ove pregorele partije, bilo bi tip-top. :)

utuko sam brdo slika isprobavajuci ovo i ono .. i onda jbg negde su kadrovi ok a fokus pobego, a negde je fokus ok ali fotka potpuno bez veze :D .. tako da su ovo dve koje sam bar malo "ubo" :D..  "ne bas totalno pobego fokus" i "zanimljiv kadar" (bar meni, realno mi je kadriranje i dalje najveci problem, umem da vidim kad neko drugi napravi los kadar i kad napravi wow kadar, al ja da osmislim wow kadar jos nisam uspeo ni slucajno :( ) ...

e sad, sto se tice pregorelog dela, to sam namerno hteo da pregori, to se meni iz nekog tripa svidja, el to bas ne valja ili? (ima ih i gde to sunce nije pregorelo ali sam ja bas hteo da sunce taman "pregori" ... ) ako to ne valja tako slusam savete :D

a za fokus mora vezbam, sa ova dva nova objektiva mora da vidim dal ja masim ili mora se podese.. vidim da mi je dosta testova ova dva dana pobego fokus skroz
5DMK4, 5DMK3, M2, ...
--
koja ti je marka tog šporeta baš pravi dobru klopu

Van mreže Desha

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3249
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Tamron SP 24-70mm F/2.8
« Odgovor #4 poslato: Avgust 20, 2017, 04:35:16 posle podne »
Dobro je sto si samokritican, ali si definitivno ubo odlican momenat. I kad je sve savrseno tehnicki, a to fali, ko da jedes lepu, a bljutavu hranu. :)
Canon EOS 7D, Canon EF 24-70mm f4L IS USM, Canon EF 50mm f/1.8II, Raynox DCR-250, Vanguard Alta Pro 263AGH - GH-100

Van mreže arhi

  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 1798
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • mysql.rs
Re: Tamron SP 24-70mm F/2.8
« Odgovor #5 poslato: Avgust 20, 2017, 07:14:57 posle podne »
Dobro je sto si samokritican

bem li ga ako nisam samokritican nikad necu napredovati .. mada ja na fotografiju gledam kao na pevanje, nije moj forte al volem :D posebno kad je buka pa mi ne smeta sopstveno falsiranje :D .. cujem fals al ne mogu da iskontrolisem glas
5DMK4, 5DMK3, M2, ...
--
koja ti je marka tog šporeta baš pravi dobru klopu