Autor Tema: Depo  (Pročitano 2236 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže djaniru

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1170
    • Pogledaj profil
Depo
« poslato: Januar 23, 2016, 08:33:59 posle podne »
 :)
Canon 6D
Samyang 14mm f/2.8 IF ED UMC Aspherical
Canon 17-40 f4 L
Sigma 35mm f1.4 Art
Canon 50 f1.8 ll
Sigma 85mm f1.4 Art

Van mreže lecko

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 318
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Depo
« Odgovor #1 poslato: Januar 23, 2016, 09:14:53 posle podne »
@djaniru - ovo sto sada komentarisem je potpuno iz pozicije obicnog posmatraca. Tehnicki nemam sta da kazem, tu je sve jasno - nisi dzabe to sto jesi  ;)
Medjutim, ova, kao i sve ostale gde su ljudi deo kompozicije, uvek me navode na tugu i dobro prodrmaju....u stvari, to je nasa tuzna realnost. Mozemo da se krijemo u nekom svom mikrookruzenju do mile volje, ali cinjenica je da smo zestoko upropasceni. Ne znam da li ti je to i bila jedna od ideja ili namera kod stvaranja ovih fotografija, ali jedan od efekata koje proizvode je i ovaj koji sam naveo.

Ukratko, svaka cast  :)

Van mreže djaniru

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1170
    • Pogledaj profil
Odg: Depo
« Odgovor #2 poslato: Januar 23, 2016, 10:18:10 posle podne »
Hvala lecko  :) prenosim realne slike iz nasih zivota, uglavnom tu smo gde smo i nije bas sjajno. Imam ideju da napravim kolekciju fotografija u Depou jer je to jedno od mnogih mesta koja izgledaju kao da je vreme odavno stalo. Uopste u zadnje vreme sam okrenut ka Life i dokumentarnoj fotografiji.
Canon 6D
Samyang 14mm f/2.8 IF ED UMC Aspherical
Canon 17-40 f4 L
Sigma 35mm f1.4 Art
Canon 50 f1.8 ll
Sigma 85mm f1.4 Art

Van mreže doktor 016

  • Član
  • **
  • Poruke: 190
    • Pogledaj profil
Odg: Depo
« Odgovor #3 poslato: Januar 23, 2016, 10:39:22 posle podne »
Slazem se sa Leckovim komentarom ali hteo bih da dodam jos nesto. Djani pokazuje svojim majstorstvom, da obicni life ambijenti ponekad kao ovde prepuni ,,teskih detalja,, stvaraju uslove za odlicne fotografije koje po difoultu oslikavaju vreme i prostor u kome su nastale. Cestitke Djani