Autor Tema: Setni pogled u daljinu...  (Pročitano 15210 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nenad_Ristic

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 733
    • Pogledaj profil
Odg: Setni pogled u daljinu...
« Odgovor #40 poslato: Novembar 10, 2015, 11:05:14 posle podne »
@arhi
Svako ima nesto pametno da kaze, cenim svacije misljenje napisano na pristojan nacin. Ja ko neko ko slusa i misli svojom glavom biram sta cu da usvojim, naravno jasno je ko je iskusan a ko nije na osnovu radova koje postavljaju, nekog poslusam od reci do reci bas zbog pomenutog iskustva, sustinski najpre cujem i saslusam sagovornike koje cenim kao ljude pa neka su i manje strucni od ostalih, posto je njihova rec svakako upucena sa dobrom namerom, a to je najvaznije... Inace ovo nije neka serija fotografija kojima ja prezentujem svoje radove, vec kao i ostale fotografije imaju za cilj edukaciju na osnovu komentrara (moracu ovo da stavim u potpis posto ma koliko puta ovo da ponovim uvek se nedje neko nesto da pametuje mesto da posavetuje) nastale novim 35mm objektivom pa su samim tim sa jos vise mana nego sto bi inace bile, i jos dugo ce biti takve, ali zato su kolege forumasis tu da koriguju, i savetuje sta bi kako trebalo da radim, kako da korsitim objektiv itd.

Druze, mozes ti nesto da vezbas i radis po pitanju fotografije godinama, ako to nema ko da vidi i koriguje sa vremna na vreme sve ti je dzabe... Veruj znam sta ti pricam, to ti je isto kao na akademij, profesori kontrolisu ocenjuju i savetuju ucenike kako da poprave svoj rad, a oni se medjusobno kosultuju i dopunjavaju, tako ti je ovde, zna se ko su profesori, a mi ostali smo djaci ;)

Vidis sada kako je moja konstatacija ipak ekstra pametna, sto pre je usvojs pre ces unaprediti svoje radovo... Pozdrav druze :)
« Poslednja izmena: Novembar 11, 2015, 02:42:12 pre podne od strane Nenad_Ristic »

Van mreže Nenad_Ristic

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 733
    • Pogledaj profil
Odg: Setni pogled u daljinu...
« Odgovor #41 poslato: Decembar 02, 2015, 06:18:54 posle podne »

Van mreže Nenad_Ristic

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 733
    • Pogledaj profil
Odg: Setni pogled u daljinu...
« Odgovor #42 poslato: Januar 23, 2016, 11:58:32 pre podne »