Autor Tema: Prva nocna fotografija  (Pročitano 2245 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Saliery

  • Junior
  • *
  • Poruke: 7
    • https://www.flickr.com/photos/136481755@N04/
    • Pogledaj profil
Prva nocna fotografija
« poslato: Oktobar 18, 2015, 01:53:29 posle podne »
Evo prvi put izaso uvece sa mojim kompaktom , napravio neke slike i od tih mi je ova nekako najlepsa, ocenite i komentarisite :D

Naravno i malo se poigrao u photoshopu
« Poslednja izmena: Oktobar 18, 2015, 01:58:45 posle podne od strane Saliery »

Van mreže Pavlee

  • Junior
  • *
  • Poruke: 26
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Prva nocna fotografija
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 19, 2015, 05:54:59 posle podne »
Vidi,shvatam da si tek kupio aparat i da ti je sad sve zanimljivo,ali polako.Za pocetak mislim da trebas da budes malo samokritican,iskreno,ove fotke nisu bas za prikazivanje.Fotkaj maksimalno i vremenom ces ukapirati kako bi fotke trebalo da izgledaju i sta hoces da njima prikazes.Meni licno smeta i potpis,mislim da nema potrebe za njim,ali hajde...
Nemoj da me shvatis pogresno,bice to sigurno bolje .  ;)

Van mreže Tviti

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Prva nocna fotografija
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 19, 2015, 06:19:52 posle podne »
@Saliery-ova fotka iskreno nije čemu....evo i ja kupih danas fotoaparat, ali polako, nemoj odmah da stavljas na forum "sve" što uslikaš....evo moja preporuka je da nadješ na Flickr-u fotografije sa tim aparatom, pa ćeš vidjeti šta sve može taj aparat, a ujedno i dodje ti neka ideja sa Flicrk-a....uglavnom sve ide svojim tokom vremenom, svi smo kroz to prosli....ja sam tako fotkao sa svojim dSLR Canonom 500D prve fotke, stavio na forum iiiiii.......katastrofa ;D
Canon 6D Mark II, Canon 24-105mm f4 L, Canon 135mm f2 L, Canon 70-200mm f4 L, Canon 17-40mm f4 L