Autor Tema: Drveni ramovi  (Pročitano 2992 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Serb

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 2444
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Drveni ramovi
« poslato: Oktobar 16, 2015, 11:15:34 posle podne »
Stampacu nekih 10 fotki 20*30  na canvasu...E sad mi trebaju drveni ramovi na koje cu da navucem taj canvas? Znate gde to da kupim i ko to pravi?

Van mreže arhi

  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 1798
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • mysql.rs
Odg: Drveni ramovi
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 16, 2015, 11:35:45 posle podne »
Stampacu nekih 10 fotki 20*30  na canvasu...E sad mi trebaju drveni ramovi na koje cu da navucem taj canvas? Znate gde to da kupim i ko to pravi?

ako ti trebaju oni obicni od dascica na koje natezes platno najjeftinije ti je u bloku sedamdeset kod kineza gore ima radnja koja prodaje opremu za slikanje i izmedju ostalog ima vec nategnuta platna, ako ti ne treba platno iseces ga i ostavis samo ram - jeftinije od toga tesko da ces da prodjes.. e sad ako neces tako bilo koja ramdziska radnja ce ti navuci tvoje platno na ram i to nije nesto previse skupo (natezu dosta lakse i preciznije od tebe zgodnije obicno da ti oni nategnu nego sam da radis) ... moja zena za to koristi iskljucivo nekog lika na nbgd-u, preuzeo posao od svog caleta, on radi isto odlicno, rahmetli tast je isto koristio njihove usluge cesto... srecko se zove lik detalje imas ovde http://uramljivanjeslika.rs/kontakt/
5DMK4, 5DMK3, M2, ...
--
koja ti je marka tog šporeta baš pravi dobru klopu

Van mreže Serb

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 2444
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Drveni ramovi
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 16, 2015, 11:39:36 posle podne »
Hvala Arhi:)

Van mreže DeVil

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1673
  • Pol: Muškarac
    • devil_macro
    • Pogledaj profil
Odg: Drveni ramovi
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 17, 2015, 04:39:23 posle podne »
Ja lajsne za blind ramove prodajem 200din po duznom metru (mislim da su lajsne 2m duzine), a sa sklapanjem i zatezanjem 200din. To su prave blind lajsne sa izbacenom ivicom, ne obicne letvice.