Autor Tema: Autoportret  (Pročitano 3698 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže 011djordjevic

  • Član
  • **
  • Poruke: 149
  • Pol: Muškarac
  • “Your first 10,000 photographs are your worst.”
    • Pogledaj profil
Autoportret
« poslato: Septembar 07, 2015, 01:56:27 posle podne »
...
Nikon D3100,
Nikon AF-S Nikkor 50mm f/1.8G
Nikon AF-S DX Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR

https://500px.com/011_johnny

Van mreže 011djordjevic

  • Član
  • **
  • Poruke: 149
  • Pol: Muškarac
  • “Your first 10,000 photographs are your worst.”
    • Pogledaj profil
Odg: Autoportret
« Odgovor #1 poslato: Septembar 08, 2015, 11:48:37 posle podne »
Ozbiljno, niko, nista ? bar da iskritikuje, da pljuje po fotki ako ne valja ? ili neka pohvala kao motivacija ? nista ? ako je dosadna i bezidejna da to bar kaze ? 88 pregleda 2-3 dana bez komentara, a okolo se komentarise, ja kapiram da nisam redovni clan i da ne poznajem nikoga sa foruma, ali se trudim da ucestvujem...
Nikon D3100,
Nikon AF-S Nikkor 50mm f/1.8G
Nikon AF-S DX Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR

https://500px.com/011_johnny

Van mreže arhi

  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 1798
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • mysql.rs
Odg: Autoportret
« Odgovor #2 poslato: Septembar 09, 2015, 12:40:03 pre podne »
poenta da ti neko da komentar ko se razume, laicima slika moz deluje kako god .. meni recimo deluje super al to ti nista ne znaci :D .. mislim da nisi trebao da si odseces glavu, to je po pravilima koja naucih ovde na forumu pogresno + sta znam, meni smeta sto ti fali glava..
5DMK4, 5DMK3, M2, ...
--
koja ti je marka tog šporeta baš pravi dobru klopu

Van mreže 011djordjevic

  • Član
  • **
  • Poruke: 149
  • Pol: Muškarac
  • “Your first 10,000 photographs are your worst.”
    • Pogledaj profil
Odg: Autoportret
« Odgovor #3 poslato: Septembar 09, 2015, 01:02:56 pre podne »
znaci mi, bio ti laik ili pro, znaci mi konverzacije radi, ako ni zbog ceg' drugog... recimo to za glavu, previse sam odsekao svestan toga, ali sad je kasno... slazem se da je moglo da bude malo srecnije kadrirano, ali ispalo je ovako i ipak mi se dopalo... :)
Nikon D3100,
Nikon AF-S Nikkor 50mm f/1.8G
Nikon AF-S DX Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR

https://500px.com/011_johnny

Van mreže Serb

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 2444
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Autoportret
« Odgovor #4 poslato: Septembar 09, 2015, 02:39:00 pre podne »
Secenje po celu je skroz uredu , sad mogao si jos malo da secnes pa jos vise sebe da istaknes:) A komentarisanje , pa fotka je poprilicno standardna, vec vidjena milion puta, nisi nam pokazao nista novo, jednostavno nema nesto sto bi odusevilo vecinu ljudi. zamisljen si , igras sah, svetlo je ravno , mozda cak je i fotka podeksponirana , ne znam sta bi ovde i moglo pametno da se napise. Kad bude fotka mnogo losa ili mnogo dobra bice vise komentara , ova je ni tamo ni vamo. Samo kaci  a komentra ce biti:) A i slabo se ovde komentarise nisi jedini koji je ostao bez komentara:)

Van mreže svjetlana

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 317
    • Pogledaj profil
Odg: Autoportret
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 05, 2015, 12:50:28 posle podne »
meni nije lose kako si rezao ali mi je malo podeksponirana i malo bih tu ruku zatamnila jer mi se ona nekako istice na prvu a lice bih pokusala da istaknem vise. mada i ja sam pocetnik pa ne znam koliko vrijede moji savjeti :P

Van mreže oldtimer

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3050
  • Pol: Muškarac
  • Oldtimer
    • Pogledaj profil
Odg: Autoportret
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 06, 2015, 03:19:39 posle podne »
011djordjević po meni, mada ja nisam stručnjak ali čisto sa estetske strane: pohvalio bih ideju, i dobro definisan DOF, a pokudio mnogo više toga. Recimo, meni se ne dopada rez, da dekapitacija mi za ovu fotografiju nije išla. Takodje kao da nema kontrasta, fotografija je previše "ravna" što se tiče boje... kao da je sve uniformno sivo, nema za šta da se pogled uhvati.

Van mreže cronnin

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 4109
    • Pogledaj profil
Odg: Autoportret
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 06, 2015, 06:11:32 posle podne »
Citat: oldtimer
kao da je sve uniformno sivo, nema za šta da se pogled uhvati
I meni se tako čini. Ne vidimo ni tvoje oči ni izraz lica dobro, a treba ustvari malo dramatike da uneseš.
"Yes, I'd like to send this letter to the Prussian consulate in Siam by aeromail. Am I too late for the 4:30 autogyro?"  Canon 550D