Autor Tema: Stativ za rasvetu  (Pročitano 3601 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Zeleni

  • Član
  • **
  • Poruke: 245
  • Nikon
    • Pogledaj profil
Stativ za rasvetu
« poslato: Avgust 02, 2015, 09:39:30 posle podne »
Treba mi preporuka za stativ za rasvetu. Bitno mi je da je stabilan i da mogu da nakacim i kisobran na njega. Gledao sam neke modele do 40 eura i naisao sam na jedan koji mi deluje odlicno ali mislim da na njega ne moze da se zakaci i kisobran , bar ne bez jos nekog dodatnog dela koji bih verovatno morao da dokupim.

Da li moze neko da mi da neku preporuku?:)
Moja oprema :
Nikon 7000
Nikon 50mm f/1.8G
Yongnuo 560 III

Van mreže Zeleni

  • Član
  • **
  • Poruke: 245
  • Nikon
    • Pogledaj profil
Odg: Stativ za rasvetu
« Odgovor #1 poslato: Avgust 03, 2015, 07:57:55 posle podne »
Evo da dopunim pitanje, gledao sam ovaj model: Visico LS-8008. Da li neko koristi ovaj stativ za rasvetu i kako se pokazao?
Moja oprema :
Nikon 7000
Nikon 50mm f/1.8G
Yongnuo 560 III

Van mreže cronnin

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 4109
    • Pogledaj profil
Odg: Stativ za rasvetu
« Odgovor #2 poslato: Avgust 03, 2015, 08:09:29 posle podne »
Stativ je odličan, na njega mogu da idu i blic glave.  Ako želiš imaš i manji i lakši, samo vodi računa o maksimalnoj visini koja ti je potrebna jer 8003 ide do 200cm. Koji god da uzmeš, svejedno moraš na njega da stavljaš nosač za kišobran i bilc, a koji moraš da dokupiš. Što se tiče stabilnosti unutra je savršeno stabilan, dok napolju sa kišobranom kada dune vetar, koji god da uzmeš ima da leti :)
"Yes, I'd like to send this letter to the Prussian consulate in Siam by aeromail. Am I too late for the 4:30 autogyro?"  Canon 550D

Van mreže Zeleni

  • Član
  • **
  • Poruke: 245
  • Nikon
    • Pogledaj profil
Odg: Stativ za rasvetu
« Odgovor #3 poslato: Avgust 03, 2015, 08:34:09 posle podne »
Stativ je odličan, na njega mogu da idu i blic glave.  Ako želiš imaš i manji i lakši, samo vodi računa o maksimalnoj visini koja ti je potrebna jer 8003 ide do 200cm. Koji god da uzmeš, svejedno moraš na njega da stavljaš nosač za kišobran i bilc, a koji moraš da dokupiš. Što se tiče stabilnosti unutra je savršeno stabilan, dok napolju sa kišobranom kada dune vetar, koji god da uzmeš ima da leti :)
Hvala ti na odgovoru, to me je zanimalo.  :D
Moja oprema :
Nikon 7000
Nikon 50mm f/1.8G
Yongnuo 560 III