Autor Tema: Instalacija Vibera  (Pročitano 10667 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Tviti

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Instalacija Vibera
« Odgovor #20 poslato: Novembar 06, 2014, 10:53:25 pre podne »
U sustini nisam ni ja rob ove tehnologije, ovaj sony xperia J sam uzeo najvise zbog tog vibera i skajpa, a koji mi je potreban da bih se cuo sa rodbinom iz inostranstva, nisam od onih koji kad prelaze pjesacki uvijek nesto čačkaju, slusaju muziku itd.....znaci, vadim mobilni samo po potrebi, i nisam povodljiv da uvijek imam najnoviji model....eto samo da sam u trendu sa najnovijom tehnologijom! Uostalom, vidi se i iz mog potpisa sta koristim od skromne, stare-fotoopreme i sa kojom sa zadovoljan, jer mi dobro obavlja posao.Isto tako sam skoro kupio ipak polovan ali dobro ocuvan Dell laptop sa nekom obicnom konfiguracijom, cisto da me ne zeza Photoshop kad ga otvorim, znaci menio je bitno samo da radi, a ne mora biti to najnoviji model.Prije ovog mobilnog sam imao mobilni Siemens star 14 godina......a moja zena je do prije par mjeseci nosila Nokiu 3410.....eto, malo se raspricah u vezi moje skromnosti....Hvala u svakom slucaju na pomoci, i dalje ostaje da je ovo za mene najbolji forum gdje su ljudi bas, bas tolerantni i hoce pomoci! ;)
Canon 6D Mark II, Canon 24-105mm f4 L, Canon 135mm f2 L, Canon 70-200mm f4 L, Canon 17-40mm f4 L

Van mreže DuxX

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1455
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Instalacija Vibera
« Odgovor #21 poslato: Novembar 06, 2014, 03:27:26 posle podne »
Jednom rečju na WP 8.0 ili 8.1 radi SVE što je za njega napravljeno. I to radi kako treba bez da secka, glavi, štuca. U najvećem broju slučajeva SVE aplikacije rade na SVIM telefonima potpuno isto bez obzira da li tel ima "tričavih" 512MB RAM-a ili 2-3GB. Naravno ima zahtevnijih aplikacija koje traže jači hardver ili traže 8.1 verziju i to je naznačeno.
Takođe update sistema je pesma. Svi telefoni koji imaju dovoljno jak hardver kakav je propisan od strane MS-a mogu da instaliraju svaku buduću verziju WP-a. Dakle nebitno je da li je model noviji ili stariji ili se uopšte više i ne proizvodi. Svaki model je podržan ukoliko njegov hardver odgovara zahtevima.

Skoro je žena apdejtovala njen Note 3 sa Drndoida 4.1.2 na ovaj novi 4.4.1 čini mi se KitKat. Od apdejta tel više secka nego pre njega. Čovek rubeole da dobije na nervoj bazi. Što reče Rodić - alo ljudi telefon je to. Ne treba da crtam u AutoCad-u preko njega niti da radim studijske animacije. Daj kad stisnem taster za imenik da ga otvori iste sekunde miša mu njegovog.

Van mreže Tviti

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Instalacija Vibera
« Odgovor #22 poslato: Novembar 16, 2014, 10:07:19 posle podne »
evo do cega mi je blokirao viber(pricanje preko vibera...), zato sto je bila najnovija verzija 5.0.2  , nekakav bug na ovoj najnovijoj verziji, bez obzira koji je model mobilnog u pitanju....treba instalirat stariju verziju 4.3.3 i nece biti nikakvih problema..... ;)
Canon 6D Mark II, Canon 24-105mm f4 L, Canon 135mm f2 L, Canon 70-200mm f4 L, Canon 17-40mm f4 L

Van mreže marelli

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 309
    • Pogledaj profil
Odg: Instalacija Vibera
« Odgovor #23 poslato: Novembar 16, 2014, 10:40:59 posle podne »
pretpostavljam da ti se prepunila memorija telefona ... ima tu dosta nepotrebnih fajlova koji se nakupe (npr. aplikacije dnevnih novina keširaju gomilu fotki, kada izađeš iz aplikacije , one ostaju)... ja sam instalirao Clean Master i Cache Cleaner koji Andriod drže čistim ...
u Clean Masteru imaš opciju da neke programe, koji to dozvoljavaju, prebaciš na memorijsku karticu pa tako dodatno oslobodiš memoriju telefona ...


ponekad i sam zađem po fajl sistem Androida Total Commanderom i sam brišem gomilu nepotrebnog keširanja ...
Nikon D3100
Nikon D7000
Samsung NX1000
Canon PowerShot G15

Van mreže Bubilica

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 269
    • Pogledaj profil
Odg: Instalacija Vibera
« Odgovor #24 poslato: Novembar 19, 2014, 06:24:48 pre podne »
Situacija od juce, identicna ovoj, samo drugi model uredjaja :)  Umesto da se skine aplikacija preko play store-a, skinuta je drektno sa viberovog sajta, i sve je ok. Setih se odmah vas pa rekoh da podelim.
Nikon D3200 18-105mm VR