Autor Tema: Foto avantura-"Expedicia Afrika"  (Pročitano 10797 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Bubilica

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 269
    • Pogledaj profil
Odg: Foto avantura-"Expedicia Afrika"
« Odgovor #20 poslato: April 09, 2014, 04:54:06 posle podne »
Cena prava sitnica :) 
Šalu na stranu ne znam koja je tačna cena ali znam da sum im cene bile niže u odnosu na redovne ponude agencija i avio kompanija. Mada ovakve kombinacije je teško i naći u ponudi. Na žalost mene posao sprečava a i muška ekipa je više za jednostavnije avanture :) Pošalji poruku ljubčetu pa će ti sigurno odgovoriti. Ja nisam osoba sa foruma koju on gore spominje ali igrom slučaja dečka poznajem kao i njegovu suprugu, srećem ih svakoga dana u gradu i zaista su jedna divna porodica. Nije mi cilj da ikoga promovišem ni hvalim a i danas niko za nikoga ne može da garantuje. Samo želim da kažem da su zaista slike sa njihovih putovanja, da su to oni sami prvo krenuli  u razna putešestvija a onda se tu razvila neka druga šira i lepša priča. Sada je supruga je ostala kod kuće da čuva naslednicu a usput se bavi i raznim humanitarnim akcijama dok ljubče i dalje skita po belom svetu :)
Nikon D3200 18-105mm VR

Van mreže neonka

  • Moderator
  • Veteran
  • *
  • Poruke: 2542
  • Desperate Housewife
    • Pogledaj profil
Odg: Foto avantura-"Expedicia Afrika"
« Odgovor #21 poslato: April 09, 2014, 05:08:04 posle podne »
Bubilice, da li se onda i mi poznajemo sa jednog drugog foruma?
Canon 600d
Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM
Canon EF-S 60mm f/2.8 Macro USM
Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM
Canon EF 40mm f/2.8 STM
Canon Speedlite 430EX II

Van mreže Ljubce

  • Junior
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
Odg: Foto avantura-"Expedicia Afrika"
« Odgovor #22 poslato: April 09, 2014, 06:51:59 posle podne »
Sto se tice osnovne cene ona se krece izmedju 1300 i 1400 eura u zavisnosti od toga koliko ko zeli da se "pomuci" da dodje do Afrike t.j. sa kojeg aerodroma zeli da leti, a naravno ide i vise ako neko zeli da sedne u Beograd u avion i vrati se takodje u nas glavni grad :) Vecina pustolova je odabrala kombinaciju da letimo iz Budimpeste za Najrobi, a vracamo se iz Tanzanije takodje za Budimpestu,a do aerodroma u Budimpesti vozi organizovan kombi prevoz direktno sa i9 na kucnu adresu u Beogradu.
U navedenu cenu je ukljucen navedeni avioprevoz sa svim taxama, kombi povratni do aerodroma, safari u Masai Mari sa svim obrocima, Bus Najrobi-Moshi(podnozje Kilimandzara), bus Moshi-Dar Es Salam, povratni fery Dar-Zanzibar, hosteli i hoteli (na dosta mesta ukljucemn dorucak), svi transferi sa na aerodrome, luke, hortele... sve osim individualnih troskova(hrana, suveniri, vize...)
Hvala Bubilice na "opisu"  :toothy4:
« Poslednja izmena: April 09, 2014, 06:58:02 posle podne od strane Ljubce »

Van mreže sanja

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 504
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Foto avantura-"Expedicia Afrika"
« Odgovor #23 poslato: April 10, 2014, 06:23:57 posle podne »
Ja obožavam Afriku i zato me ove fotke zaista raduju.Prelepe su,pogotovo ove sa lavicama.
“Fotografija, kao što znamo, uopšte nije realna. Ona je iluzija realnosti kojom kreiramo naš lični svet” – Arnold Njumen

Van mreže Ljubce

  • Junior
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
Odg: Foto avantura-"Expedicia Afrika"
« Odgovor #24 poslato: April 13, 2014, 03:14:30 posle podne »
Hvala Sanja :D
Dok ne postavim jos koju fotku evo jos jednog videa koji prati desavanja sa prethodne expedicije

http://youtu.be/CF4lahURN-8