Autor Tema: nikon 5100 problem sa strujom  (Pročitano 2367 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Slobodan Lukicic

  • Junior
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
nikon 5100 problem sa strujom
« poslato: Mart 10, 2014, 11:26:58 pre podne »
Drage kolege,
Molio bih za pomoc. Nedavno , (6 meseci) dobio sam od firme Nikon 5100 .Juce me je po treci put neprijatno iznenadio .Pred samo snimanje aparat je bio mrtav , bez grama struje. Ranija dva puta sam pomislio da sam ga ostavio ukljucenog i da je moja greska , medjutim sada sam siguran da , jednostavno preko noci izgubi svu struju. Da li neko ima ideju sta je u pitanju, da li se to jos nekom dogadjalo . Predpostavljam, posto je aparat u garanciji da ce servis to odraditi , ali , jednostavno , zelim da podelim problem s vama i da cujem neku pametnu rec.Sada vadim bateriju , ali mislim da to nije resenje.Srecom uvek imam G 15 uza se pa mi je spasao stvar.(Mali je cudo, obozavam ga)

Van mreže DuxX

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1455
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: nikon 5100 problem sa strujom
« Odgovor #1 poslato: Mart 10, 2014, 11:37:16 pre podne »
Uzmi od nekoga bateriju pa probaj tako jer je vrlo verovatno ona u pitanju. Ako imaš od koga. Ako ne, čemu razbijanje glave i gubljenje vremena na "bacanje pasulja" šta bi moglo biti jer mi ovde samo možemo da nagađamo. Odneseš u servis i rešiš problem.

Van mreže Lackie

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 429
    • Pogledaj profil
Odg: nikon 5100 problem sa strujom
« Odgovor #2 poslato: Mart 11, 2014, 04:20:10 posle podne »
To ti je nauk za ubuduce, samo Canon!  ;D >:D

Van mreže StORM48

  • ... - --- .-. -- ....- ---..
  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 3712
  • ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●
    • StORM48_
    • Pogledaj profil
    • StORM48 flickr gallery
Odg: nikon 5100 problem sa strujom
« Odgovor #3 poslato: Mart 11, 2014, 11:22:06 posle podne »
Lako može biti da je samo baterija defektna, bez obzira što je nova. Najbolje bi bilo uraditi ovo što predlaže DuxX - probati sa drugim primerkom baterije. Ako se problem i dalje javlja, jasno je da je u pitanju aparat.

Pozdrav