Autor Tema: Adobe Photoshop CS2 (Tutorial na srpskom)-multimedija  (Pročitano 23533 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Mladen

  • Član
  • **
  • Poruke: 166
    • Pogledaj profil
Adobe Photoshop CS2 (Tutorial na srpskom)-multimedija
« poslato: Jun 18, 2008, 05:29:35 posle podne »
Dakle, nije standardna literatura, ali mislim da se najpre ovde uklapa. Ako sam pogresio, moze tema da se premesti.
Posto kad se udje u svet digitalne fotografije, obrada na racunaru postaje neophodnost, a PS je najbolji program za to. Meni je suvise komplikovan, a dosadili su mi odgovori kao preko...(biiiip)... od velikih znalaca, pa sam resio da naucim. Naleteo sam na ovaj cd, i zaista mi se cini da je odlicna stvar za pocetnike, i jos je na srpskom. Preporucio bih ga svima.  Izdanje je PC knjige, i vise obavestenja ima na njihovom sajtu.
Sta je ovo, dozvoli, sta je ovo sine, a uz to i ne radi?

Van mreže MIHAIL0

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 970
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Adobe Photoshop CS2 (Tutorial na srpskom)-multimedija
« Odgovor #1 poslato: Decembar 03, 2008, 03:16:01 posle podne »
Evo ovako...
1. Za apsolutne pocetnike, dakle ne ocekujte da cete nauciti cuda, ali za one koji tek pocinju jako dobar video tutorijal!
2. Ja sam "kao" imao malo pred znanja u PS, pa sam ceo tutorijal presao i uzduz i popreko za pola dana(a spremao sam se za neko mucenje danima)...
3. Imacete jako dobru podlogu za dalje ucenje!
4. Glas koji Vas vodi kroz tutorijal je izuzetno iritirajuci! Cuje se njegovo lupanje po tastaturi i kliktanje misem!
5. Morate promeniti rezoluciju ekrana kad god ulazite u tutorijal(na 1024x768 cini mi se, pa ko ima veci ekran bice mu bas gadno za gledanje).
6. Jako, jako sporo... Gnjavi nekim glupostima, koje bukvalno svi znaju!

Ali da ponovim, ko nema nikakvog iskustva sa PS-om, ovo je odlicna podloga...

PozZ