Autor Tema: Na prvi pogled: Sony a99  (Pročitano 2470 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže IgorM88

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 2029
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Na prvi pogled: Sony a99
« poslato: Septembar 12, 2012, 06:19:53 posle podne »
Mislim da ovaj aprat ne bi trebao da prodje nezapazeno ;)

FIRST LOOK: Sony a99 DSLR Camera

Van mreže DuxX

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1455
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Na prvi pogled: Sony a99
« Odgovor #1 poslato: Septembar 12, 2012, 06:47:14 posle podne »
Šta reći ovde... sem nešto što sam rekao još onda kada je prva Alpha ugledala prodavnice. Svi znamo šta je Sony kada je elektronika u pitanju. Pra-roditelj tehnološke ere kakvu sada poznajemo i mnogopoštovani Optimus Prajm međ proizvođačima elektronike 8) . Ako postoji kompanija koja u foto segmentu može veličinama poput Nikona i Canona da objasni neke stvari to je onda i jedino - Sony. Iako smatram da to vreme još nije došlo, svaki novi sistem iz Sony kuhinje itekako treba shvatiti izuzetno ozbiljno.
Ono čega se plašim da će po dosadašnjoj inerciji da i Sony polako pretegne više u videografski-foto segment nego u fotografski video segment. Srećom bar znam jednu kompaniju koja je uvek bila i biće više fotografski nastrojena ;P

Lepo je što su aparat i malo zaoblili. Ovo mi već deluje... kako da kažem... savremeno. :)

Van mreže IgorM88

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 2029
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Na prvi pogled: Sony a99
« Odgovor #2 poslato: Septembar 12, 2012, 07:09:57 posle podne »
Da lijepo izgleda tijelo aprata.
Ali posto je (kako si sam rekao) orijentisan na videografski-foto segment onda bi mu trebao malo veci ekran, zar ne?
Bas me zanima prava recenzija ovog aprata, ne ovi reklamni fazoni, gdje je sve savrseno ;)