Autor Tema: Analogni Canon EF?  (Pročitano 3081 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže krole

  • Junior
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Analogni Canon EF?
« poslato: Decembar 17, 2011, 06:31:13 posle podne »
Kao relativno mlad član ovog foruma (po godinama star) obraćam se članovima sa molbom da mi pomognu oko prodaje mog foto aparata jer ga nekoliko godina ne koristim a verovatno na ovom mestu ima zaljubljenika u dobru analognu foto tehniku.
Do ovog zaključka sam došao jer listajući teme i stručna mišljenja pojedinaca vidim je ovo forum profesionalnih poznavalaca foto tehnike i fotografije.
Kao što rekoh rešio sam da prodam:
Analogni foto aparat Canon EF sa objektivim Canon Lens FD 50mm, 1:1.8 SC, brzinom zatvarača od 30-1/1000 s.
Aparat je relativno malo korišćen i u potpuno je ispravnom stanju.
Uz aparat isporučujem originalna uputstva na engleskom i nemačkom jeziku, kao i amaterski prevod na srpski jezik.
Šta od vas očekujem?
Savet po kojoj ceni mogu da oglasim prodaju, kako na ovom mestu tako i na drugim oglasnim sajtovima?
Unapred hvala i srdačan pozdrav svima.
U prilogu su snimci predmetnog aparata.

Van mreže cronnin

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 4109
    • Pogledaj profil
Odg: Analogni Canon EF?
« Odgovor #1 poslato: Decembar 20, 2011, 12:09:28 posle podne »
Izgleda da ni mi ovde nismo puno stariji od tebe :)

Stvarno je tesko odrediti cenu za takav aparat, jer mu je upotrebna vrednost dosta mala.
Vise je za entuzijaste i kolekcionare. Cak ni taj objektiv nije preterano koristan na novim telima.
"Yes, I'd like to send this letter to the Prussian consulate in Siam by aeromail. Am I too late for the 4:30 autogyro?"  Canon 550D

Van mreže krole

  • Junior
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Odg: Analogni Canon EF?
« Odgovor #2 poslato: Decembar 20, 2011, 12:22:20 posle podne »
Najlepše hvala na odgovoru. Obzirom na sve rečeno od strane iskusnog poznavaoca foto tehnike, neka ga i dalje kod mene- možda ću još nekad poželeti da se vratim staroj tehnici.
Srdačan pozdrav.