Autor Tema: Semafor  (Pročitano 2538 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Denjev

  • Član
  • **
  • Poruke: 120
    • Pogledaj profil
Semafor
« poslato: Oktobar 07, 2011, 12:17:05 pre podne »
Danas dok sam cekao semafor....vidim da je zanimljiva scena...deo od vrata me pokriva...sekunda jedna i opalim...za popravni nisam imao vremena..kolona vec trubi  ;D
Kako vam se cini?
Canon--1100D,400D,5D II
Canon--EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II,EF 50mm f/2.5,EF 24-105mm f/4L IS,EF 200mm f/2.8L II
Kenko DGX 1,4

Van mreže lancia88

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 500
    • Pogledaj profil
Odg: Semafor
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 07, 2011, 08:05:59 pre podne »
Pozdrav,

da li me buni naslov teme ili mi je prerano jutros za zagonetke, tek ja nikako da dokucim sta je tacno zanimljiva scena? ???

Bas sam nesto razgledao fotku puno puta pre nego sto sam napisao ovo, ali...na kraju mi se i caj ohladio a ja nisam video poentu :)
Ukoliko je odsjaj bilo cega u staklenim vratima poenta, onda - da. Sve na tu temu moze bitijako zanimljivo.

Van mreže neo

  • Moderator
  • Veteran
  • *
  • Poruke: 2890
  • Pol: Muškarac
    • 15250692@N05
    • Pogledaj profil
Odg: Semafor
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 07, 2011, 08:10:15 pre podne »
 ;D i meni je ovo jutarnja zagonetka i zaključak je isti kao lanconijev.

Van mreže Denjev

  • Član
  • **
  • Poruke: 120
    • Pogledaj profil
Odg: Semafor
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 07, 2011, 10:33:28 posle podne »
Pogresno sam napisao...scena....misleci da je tako prikladno....meni je taj trenutak bio jako zanimljiv,da sam bio na ulici verovatno bi se moj odraz video u vratima...ili bi mogao da uslikam tu refleksiju sa strane pa da se ne vidim....ovako pod pravim uglom mi je stvarno zanimljivo.Svako moze da proseta do tih vrata i da napravi fotku ali je to bio trenutak iz kola u prolazu...i ucinio mi se zanimljivim.
Hteo sam samo da podelim sa vama taj trenutak .... trenutak gde sam u sekundi razmisljao kao "fotograf" i gde sam reagovao po nekom svom instiktu...i gde sam probao da iskoristim mali delic vremena koji sam imao u tom trenutku i da pokusam da napravim zanimljivu fotku.
I tako.....da ne gusim vise....i onako je bez veze fotka  ;)
Zao mi je sto ste mozgali za dz ... nije mi to bila namera
Caj i kafu koja se ohladila...casticu nekad kad se vidimo  :)
Canon--1100D,400D,5D II
Canon--EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II,EF 50mm f/2.5,EF 24-105mm f/4L IS,EF 200mm f/2.8L II
Kenko DGX 1,4

Van mreže lancia88

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 500
    • Pogledaj profil
Odg: Semafor
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 08, 2011, 12:04:57 pre podne »
Pozdrav,

aaaaa-ha...onda dobro...sve reseno.

evo kako ja vidim ogledalo i...neki tudji lik, nebitno, ali je vazno da je slika uradjena sa motora u pokretu, u doba kada sam vec sasvim solidno ovladaotom tehnikom fotkanja dok vozim, ukljuciv i ovo traganje za objektom u retrovizoru :)



Eto, ja ne moram da stajem na semaforu da bih ujurio odraze u ogledalima  ;D