Autor Tema: Sony ili Canon?  (Pročitano 4769 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže nijagara17

  • Junior
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Sony ili Canon?
« poslato: Maj 13, 2011, 01:12:04 posle podne »
Zdravo! Da li neko moze da mi preporuci dobar Sony digitalni fotoaparat (ili canon) do 300e? Nisam profesionalac i treba mi za svakodnedvu upotrebu, nemam neke posebne zahteve, samo bih volela da nadjem nesto sa solidnim odnosom kvalitet/cena...

Hvala unapred!

P.S. Na koji nacin se moze poruciti fotoaparat sa ovog sajta?

Van mreže Crni_bombarder

  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 1536
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • PcFoto.Biz
Odg: Sony ili Canon?
« Odgovor #1 poslato: Maj 13, 2011, 04:00:42 posle podne »
Pozdrav, sta bi konkretno slikali, zelite li sa vecim (rasponom objektiva) zumom, da (ne)snima HD video, koliko je bitna velicina, ...?

Van mreže nijagara17

  • Junior
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Odg: Sony ili Canon?
« Odgovor #2 poslato: Maj 13, 2011, 04:48:38 posle podne »
Treba mi za putovanja i eventualno neka porodicna okupljanja.  :) Imala sam malo vremena da razgledam razlicite modele na sajtu (i mada i dalje ne znam puno) ucinilo mi se da Sony H55 nije los (ili Canon IXUS 200 IS ili Canon SX 210 IS). Nie mi bitan izgled fotoaparata, samo funkcija. Mozda veci zum i osrednji video (posto vec imam kameru)...

Hvala Vam. Meni to uglavnom sve izgleda isto, zato mi treba mala pomoc da kupim nesto dobro (u svom opsegu cene).  :)

Van mreže Crni_bombarder

  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 1536
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • PcFoto.Biz
Odg: Sony ili Canon?
« Odgovor #3 poslato: Maj 13, 2011, 05:40:57 posle podne »
Dobra turisticka varijanta su modeli tipa: Panasonic TZ10, Canon SX210, Fuji F300 EXR, Sony HX5V, ... Imaju i ovi novi modeli, njihovi naslednici, ali su sad znacajno skuplji.

Van mreže nijagara17

  • Junior
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Odg: Sony ili Canon?
« Odgovor #4 poslato: Maj 13, 2011, 07:31:53 posle podne »
Da, ovi modeli mi zaista izgledaju odlicno i verovatno ce izbor pasti na jednog od njih! Hvala puno na pomoci! :)

Sjajan sajt! :)))