Autor Tema: problem sa poklopcem za baterije  (Pročitano 3190 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže basko

  • Junior
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
problem sa poklopcem za baterije
« poslato: Oktobar 03, 2010, 09:48:13 posle podne »
Cao svima, imam problem sa aparatom A720 IS. Plastika koja se nalazi na uglovima aparata, pored baterija, je izgleda napukla tako da se poklopac, kojim se zatvara prostor za baterije i karticu, vise ne moze lepo zatvoriti. Ta plastika na uglovima izgleda kao neka 2 ispupcenja, na koja treba da se zakaci poklopac tako da on moze lepo da zatvori taj prostor. Posto su ta ispupcenja napukla, a jedan mali deo je izgleda i otpao sa njih, onda poklopac ne moze lepo da se zatvori, tako da ni aparat ne radi. Da li ovo moze da se popravi i koliko bi kostalo?

pozdrav

Van mreže Crni_bombarder

  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 1536
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • PcFoto.Biz
Odg: problem sa poklopcem za baterije
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 03, 2010, 09:56:00 posle podne »
Pozdrav i dobrodosao, sve moze da se popravi. Mozda moze nesto da se "nabudzi", ali svakako moze da se zameni taj deo maske. U svakom slucaju pozovi Canon servis na 011/3392844 pa vidi sa njima.

Van mreže neonka

  • Moderator
  • Veteran
  • *
  • Poruke: 2542
  • Desperate Housewife
    • Pogledaj profil
Odg: problem sa poklopcem za baterije
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 03, 2010, 09:58:06 posle podne »
99% sam sigurna da ovo može da se popravi.A koliko to košta reći će ti u ovlašćenom Canon-ovom servisu čiji broj telefona možeš naći među postovima na ovom forumu.Ja sam identičan problem imala sa svojim starim Nikonom.Međutim,u servisu su mi rekli da bi me popravka koštala cca 2/3 cene novog aparata,tako da sam problem rešila izolir trakom  ;D Ne izgleda lepo ni najmanje,ali aparat i dan danas radi  ;)
Canon 600d
Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM
Canon EF-S 60mm f/2.8 Macro USM
Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM
Canon EF 40mm f/2.8 STM
Canon Speedlite 430EX II

Van mreže basko

  • Junior
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Odg: problem sa poklopcem za baterije
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 09, 2010, 11:54:00 pre podne »
Hvala na brzom odgovoru. Pozvacu servis.

Pozdrav