Fotografija > Portreti

Portreti - arhi

(1/3) > >>

arhi:
kako sam se dokopao sad ove 135tice reko aj malo se oprobam u portretima, e sad, pre nego sam krenuo da fotkam uopste, procesljah malo svoju arhivu da vidim sta sam ja uopste do sada radio po tom pitanju ... evo nekih portreta (moja draga) fotkanih nekih kompaktom jos pre nego sam se docepao dslr-a (imam brdo analognih ali jos nisam to skenirao, sredio.. a i nebitni su za ovu pricu)..

ovo je sve direkt iz aparata samo resize, Olympus C750UZ, uglavnom ISO200, F/3.2

arhi:
sve vrste komentara dobro dosle pre nego krenem da rabim sad ovu 135ticu ... na sta da obratim paznju i slicno .. evo jos koji "portret" (realno nisu bas "portreti" ali recimo da jesu) ... ovo je sad vec 50D dslr, slikano na zalost u jpg, neka minimalna obrada je tu bila (sitan krop i resize) .. (btw ovo su moje prve fotke sa dslr-om, ovo 67 je stvarno 67ma fotka kliknuta sa tim 50D i slicno :D )

cronnin:
Obrati pažnju na svetlo :D

arhi:

--- Citat: cronnin  Jul 31, 2018, 03:49:39 posle podne ---Obrati pažnju na svetlo :D

--- Kraj citata ---

:D LOL :)

ja podigoh privatne slike da bi dobio koji savet preko onih opstih mesta :) (znam da me zezas :) )

cronnin:
Ne, ne, ne zezam se. Loše ti je svetlo i toliko uništava utisak da je teško dati pametan komentar. Doduše, imaš ove 3 iz sale, verovatno sa nekog skupa gde je rasveta drugačija, pa se tu može progovoriti o pozama i kadriranju. Možda bi bilo probitačno da postaviš neki primer/link kakve portrete želiš da dobiješ. One profi, kakve gledamo po časopisima, nećeš imati bez dobre postavke i dosta uloženog vremena po fotki.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju