Autor Tema: Canon G16  (Pročitano 3926 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Tviti

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Canon G16
« poslato: Avgust 05, 2018, 09:54:18 posle podne »
Znači ovako, planiram kupiti opet neki kompakt iz G serije, imao sam ranije Canon G9 i dok sam njega koristio nekako sam najkreativniji bio......mislio sam prvo G12, ali ima par mana koje mi ne odgovaraju,(mali senzor, ISO katastrofa vec od 800, mala brzina rafala.....) pa sam malo gledao i svidio mi se jedan Canon G16, znam da je bilo riječi da mu počinje žićna daljina od 28mm, to sam nekako i provario, ono što mi leži kod ovog mališe je brzina rafalna, doduše samo u JPG, ali tako je i kod ovog superzuma Canon sx50 hs....a opet, ne svidja mi se sto nema pokretni ekran....elem, ono sto meni treba je da ponovo imam bas mali kompakt koji mogu staviti u malu torbicu, a da je aparat uvijek uz mene kad zatreba.....sa Canon sx50 hs sam zadovoljan, ali mana mu je sto je ipak prilicno veliki skoro iste velicine kao dSLR Canon 1000D, pa moram nosati povecu fototorbu......hajmo forumasi, nameracio sam se na ovaj aparat, moze koja od vas-prednosti i mane ovog malise?  ;)
« Poslednja izmena: Avgust 05, 2018, 09:56:23 posle podne od strane Tviti »
Canon 6D Mark II, Canon 24-105mm f4 L, Canon 135mm f2 L, Canon 70-200mm f4 L, Canon 17-40mm f4 L