Autor Tema: Predlog za fotografe  (Pročitano 2231 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Dionis

  • Član
  • **
  • Poruke: 244
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Predlog za fotografe
« poslato: Januar 04, 2017, 09:27:36 posle podne »
Bicu slobodan, dat cu predlog za fotografisanje i setnju. Znam da ovdje ima forumaša koji planinare i fotografišu. Pa cu da dam predlog, ko bude u mogucnosti ili u prilici da se nadje u juznim krajevima Crne Gore da obidje zaledje Boke Kotorske.
U zadnjih par godina malo se radilo na promociji ovog vida turizma ili tacnije revilatizaciju tog dijela primorija. Ono sto je interesantno to su ostaci gradjevina iz proslih vremena, poput tvrdjava iz doba austrougarske monarhije. Cak njihovih konjusnica, bunara, pekara, mlinova i slicno.
Postoji citava planinska transverzala od planine Orjen iznad Herceg Novoga , preko Krivosija, Lovcena pa do Rumije iznad Bara. Staze su prohodne i obiljezene, mada se rijetko koriste.

Sjecam se da su ovdje neki forumasi predstavljali svoje radove sa nekih putovanja prostorima bivse Juge, mozda ce i moj predlog nekoga inspirisati.
Ja sam radio neke fotografije sa pomenutih mjesta, ali se ne usudjujem ovdje da ih kacim. Mozda kad malo "odleze". Zato cu postaviti kratak video, da vam priblizi ovo o cemu sam pisao.

Hvala na izdvojenom vremenu i pozdrav.

https://www.youtube.com/watch?v=9csHeLscgQ8