Fotografija > Ulična i urbana fotografija

Tenerife

<< < (2/3) > >>

DukeNS:
Prve dve nije mozda neki kadar ali su slikane dok sam prolazio kroz oblake pa mi je to bilo zanimljvo pokusao sam da prenesem to na sliku sad koliko sam uspeo nemam pojma :D

IgorM88:
Obicno ljudi kada zavrse na takvim lokacijama, se posvete samo vodi :) tako da je okolicu nekog mjesta jako tesko ili rijetko vidjeti...
Tako da, jako pohvalno :)
651 je fotka jako dobra, mada na vecini je obrada jako cudna...

DukeNS:
Dobra organizacija je pola obavljenog posla. Prvi dan pustis da prigoris i onda kad 3 dana nema suncanja, e sad kad nakacis ruksak to jos vise pece ali neka cena mora da se plati  ;D
Salu na stranu ovo mi je vec drugi put pa sam neke stvari vec preskocio koje znam kako izgledaju, a onda se posvetio malo obilasku ostrva.

Sto se tice cudne obrade to verovatno proizilazi iz toga da o fotografiji znam malo, a o obradi iste jos manje ali eto trudim se. Pomogli bi dosta ako bi mi neko detaljnije napisao na sta konkretno obratiti paznju u ovom slucaju

Fibonacci:
Apsolutno se pridruzujem preporukama!
Ja sam bio u maju prosle godine tako da je dole bilo leto, u sredini prasuma, pred vrh vulkansko kamenje, a na samom grotlu snezna mecava . . .
Neverovatno je sta se sve moze videti od prizora, a sto se tice cena, pogotovo odece, stvarno je smesno . . .
Veliko toceno (lokalno) je 1e . . .
:D
Jedva cekam da se vratim ponovo . . .

DukeNS:
Zalazak  na Tenerifima

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju