Autor Tema: citat problem  (Pročitano 6224 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže sanja

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 504
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
citat problem
« poslato: Februar 02, 2016, 07:24:28 posle podne »
Na chromu neće da mi doda citat,stoji "učitavam....."
Na mozili radi odmah.
“Fotografija, kao što znamo, uopšte nije realna. Ona je iluzija realnosti kojom kreiramo naš lični svet” – Arnold Njumen

Van mreže Tviti

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: citat problem
« Odgovor #1 poslato: Februar 02, 2016, 09:01:44 posle podne »
Isto tako i na mom laptopu.....
Canon 6D Mark II, Canon 24-105mm f4 L, Canon 135mm f2 L, Canon 70-200mm f4 L, Canon 17-40mm f4 L

Van mreže neonka

  • Moderator
  • Veteran
  • *
  • Poruke: 2542
  • Desperate Housewife
    • Pogledaj profil
Odg: citat problem
« Odgovor #2 poslato: Februar 02, 2016, 09:03:17 posle podne »
Kod mene je tako na chromi na svim kompovima i to više od godinu dana  ;)
Canon 600d
Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM
Canon EF-S 60mm f/2.8 Macro USM
Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM
Canon EF 40mm f/2.8 STM
Canon Speedlite 430EX II

Van mreže Zoran Rodic

  • Blogger
  • Veteran
  • *
  • Poruke: 5061
  • Pol: Muškarac
    • zrodic
    • Pogledaj profil
Odg: citat problem
« Odgovor #3 poslato: Februar 02, 2016, 09:13:02 posle podne »
Mene fasciniraju dve stvari. :)

1. Kako antivirusi ne obrisu taj Chrome kao najveci blat ever
2. Kako uopste nesto na njemu i radi :)

Salu na stranu, promeni browser... :)

Cak i Poreska uprava daje sledeci info:
Обавештење: Од 1. септембра 2015.године није могуће приступити порталу еПорези путем интернет прегледача Google Chrome

Dugacka je lista stvari koje ne rade na ovom nazovi softveru, koji je ocigledno samo prilagodjen FB
''Ne moze da svane pre zore''

Van mreže arhi

  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 1798
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • mysql.rs
Odg: citat problem
« Odgovor #4 poslato: Februar 02, 2016, 10:48:22 posle podne »
iako ja licno ne mogu ocima da ga vidim (iz potpuno nevezanih razloga za vase probleme) sve to sto ne radi (ukljucujuci papane iz poreske uprave) ne radi zato sto chrome gasi stvari koje su poznate vec vise od deceniju da su nesigurne i vec vise od pola decenije se na sva usta prica da developeri (posebno ustanova poput poreske uprave) treba da prestanu to da koriste pa su ljudi resili da na silu prekinu da podrzavaju tehnologiju koja je vec vise od deceniju poznata kao nesigurna ... a uskoro (sa nekih 5-6 meseci zakasnjenja) ce i firefox prestati da podrzava iste problematicne tehnologije pa ce retardi iz poreske biti u fazonu da vam treba komp iz 20tog veka sa ugasenim svim mogucim security proverama da bi mogli da pristupite njihovom "sigurnom" sajtu ... goveda, nista drugo ne mogu reci za njih .. tako da, bar sto se tih stvari tice nije problem u hromu nego u retardima iz poreske ili starim javascript skriptama iz smf-a (kada je pcfoto u pitanju)
5DMK4, 5DMK3, M2, ...
--
koja ti je marka tog šporeta baš pravi dobru klopu

Van mreže BugA

  • Član
  • **
  • Poruke: 238
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: citat problem
« Odgovor #5 poslato: Februar 02, 2016, 11:10:08 posle podne »
Ja bih se ovde slozio sa arhi-jem. Kao neko kome je programiranje posao, meni je Chrome trenutno jedan od "najutegnutijih" pretrazivaca, u smislu pouzdanosti u radu, brzine, mogucnosti... Barem je to moje iskustvo.

Mnoge stvari koje mu zameraju su upravo, kako je arhi lepo primetio, samo odraz dovoljne (mada nekada mozda i viska) drskosti da raskrste sa nekim zaostavstinama koje ljudi iz ciste lenjosti (ili sopstvenog komfora, da se ne izrazim drugacije) jos uvek razvlace, a koje je odavno trebalo ostaviti za nama, i petlje da forsiraju standarde onako kako je to zamisljeno - nedvosmisleno, ili napravi nesto kako treba, ili nece raditi, kraj. Realno, moze im se, nekada mozda (sigurno) i preteraju, ali vuku napred.

Tako da sto se problema foruma tice, ne bi bilo lose da neko strucno lice to pogleda, ako ima potrebe/mogucnosti - daleko od toga da je Chrome bezgresan, ali mozda je ipak do foruma :)

A aplikacije poreske uprave ne bih da komentarisem... Dobro, mozda malo, reci cu samo - Internet Explorer (jedino ne mogu da se setim koja bese prastara verzija) :D
Canon PowerShot G7 X, S120
Manfrotto MKC3-H01

Van mreže JoelBotsford

  • Junior
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: citat problem
« Odgovor #6 poslato: Septembar 12, 2022, 08:50:15 pre podne »
Što se mene tiče, na Chromeu je to već više od godinu dana na svim kampovima.