Autor Tema: Magla  (Pročitano 8463 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže physio

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 316
    • Pogledaj profil
Odg: Magla
« Odgovor #20 poslato: Novembar 27, 2015, 12:29:20 pre podne »
Ove dvije poslednje, naročito divota.jpg odlične!

Van mreže Serb

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 2444
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Magla
« Odgovor #21 poslato: Novembar 27, 2015, 12:30:24 pre podne »
Super ove zadnje dve oldy:)

Van mreže oldtimer

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3050
  • Pol: Muškarac
  • Oldtimer
    • Pogledaj profil
Odg: Magla
« Odgovor #22 poslato: Novembar 27, 2015, 06:11:26 pre podne »
Physio, Serb hvala, to pre što se radi o starim, dakle od mene ocenjenim kao ne baš sjajne fotografije bez potencijala, kojima je Smarko obradom udahnuo dušu. Vaše phvale su tako upućene i Smarku, ja sam imao lakši deo posla: da se popnem na brdo i pritisnem okidač! Uopšte, ja duboko verujem u saradnju na ovom forumu, i mislim da je svaki vid saradnje dobar i to ne samo za onog ko manje zna. Ti je razlog što se i sam odvažim da ponekad iznesem svoje mišljenje, pazeći da ono ne povredi autora, ili pak rado ohrabrim. U  tim trenucima žalim što više ne znam, da mogu više da kažem i pojasnim. Na sreću, na forumu ima mnogo nesebičnih ljudi sa velikim znanjem (da samo pomenem neke deVil., Smarko, Neonci. Cronnin, Serb / (neke sam u brzini verovatno preskočio, da ne zamere). Lično, hvala im, i kada neko pohvali moju fotografiju (što prija, priznajem, a zato valjda i fotografišemo i kaćimo) ja se u sebi uvek zahvalim pomenutim i drugim nepomenutim sa foruma.

Van mreže cronnin

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 4109
    • Pogledaj profil
Odg: Magla
« Odgovor #23 poslato: Novembar 28, 2015, 01:12:09 pre podne »
Odlično ste ovo zakuvali vas dvojica. Sve pohvale za bilateralu, u nadi da će produktivan sadradnja nastaviti i ubuduće. Možda da napravimo neku Google Hangout radionicu :)
"Yes, I'd like to send this letter to the Prussian consulate in Siam by aeromail. Am I too late for the 4:30 autogyro?"  Canon 550D

Van mreže smarko

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 933
    • Pogledaj profil
Odg: Magla
« Odgovor #24 poslato: Novembar 28, 2015, 01:51:39 pre podne »
Uh, samo moram da se ogradim ovde. Ono sto smo uradili je samo da sam se konektovao preko teamview-ra i onda smo Oldi i ja zajedno gledali sta bi moglo da se uradi sa fotkama. Oldi je sve radio sam, eventualno uz moju malu sugestiju na koji nacin bi mogao da proba da dobije efekat koji zeli i malu pomoc preko ovog remote tool-a :)
Prva fotka je vec toliko dobra da zaista neke velike obrade nije ni bilo :)

Van mreže Desha

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3249
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Magla
« Odgovor #25 poslato: Novembar 28, 2015, 08:45:11 posle podne »
Sve pohvale za temu. Prva u drugoj seriji i prva u prvoj seriji su moji favoriti, samo sto bih kod magle 1. odradio malo drugaciji krop, bez kamenja. :)
Canon EOS 7D, Canon EF 24-70mm f4L IS USM, Canon EF 50mm f/1.8II, Raynox DCR-250, Vanguard Alta Pro 263AGH - GH-100