Autor Tema: street art  (Pročitano 2625 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže c0re

  • Član
  • **
  • Poruke: 112
    • Pogledaj profil
street art
« poslato: Novembar 26, 2015, 12:45:32 pre podne »
iso 3200, f/1.8, 1/30

Van mreže oldtimer

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3050
  • Pol: Muškarac
  • Oldtimer
    • Pogledaj profil
Odg: street art
« Odgovor #1 poslato: Novembar 26, 2015, 06:32:49 pre podne »
c0re lepo zsmišljena scena, a pričom. Meni malo smeta ta bela, pregorela fleka na papiru na kome umetnik radi. Da toga nema fotografija bi bila za više klasa bolja.

Van mreže c0re

  • Član
  • **
  • Poruke: 112
    • Pogledaj profil
Odg: street art
« Odgovor #2 poslato: Novembar 26, 2015, 10:59:30 pre podne »
hvala na komentaru,

u pravu si, postoji mogucnost da se malo smanje highlights-i sto bi uticalo i na druge delove slike s time da bi sredisnji deo bio sa vise detalja.

momak je koristio alu foliju koju je delimicno postavio po beloj podlozi i sa drugim  parcetom alu folije je "razmazivao" boju po beloj podlozi.
svetlosni uslovi su bili vrlo saroliki sa time da je slikar koristio jaku led lampu okacenu na glavu kako bi osvetlio ono sto radi, pa je to i refleksija od alu folije izazvala sto kazes belu mrlju.

Van mreže Desha

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3249
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: street art
« Odgovor #3 poslato: Novembar 26, 2015, 09:47:48 posle podne »
Kod mene se vide svetle nijanse na kartonu po kome momak nesto radi i vidi se svetlo i senke i to mi je najzanimljivije. :)
Jedino mi smeta naslov jer street art podrazumeva slikanje po ulici, zidovima itd, a ne na ulici po papiru, kartonu ili platnu. :D :)
Canon EOS 7D, Canon EF 24-70mm f4L IS USM, Canon EF 50mm f/1.8II, Raynox DCR-250, Vanguard Alta Pro 263AGH - GH-100

Van mreže c0re

  • Član
  • **
  • Poruke: 112
    • Pogledaj profil
Odg: street art
« Odgovor #4 poslato: Novembar 27, 2015, 07:31:53 posle podne »
hvala Desha,

covek se uci dok je ziv :)