Autor Tema: 7 Samuraja  (Pročitano 5147 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Tviti

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
7 Samuraja
« poslato: Oktobar 11, 2008, 05:45:22 posle podne »
7 Samuraja.Danas uslikao pored rijeke Miljacke!
Canon 6D Mark II, Canon 24-105mm f4 L, Canon 135mm f2 L, Canon 70-200mm f4 L, Canon 17-40mm f4 L

Van mreže Nivas

  • Junior
  • *
  • Poruke: 56
    • Pogledaj profil
Odg: 7 Samuraja
« Odgovor #1 poslato: Decembar 07, 2008, 05:03:20 posle podne »
Bravo, Tviti, i za fotku, a narocito za situaciju u kojoj si imao srece da se nadjes. I ja se cesto krecem po prirodi, ali ovako nesto veoma retko se vidja. Ocigledno su se spremali da se zakopaju u zemlju,da prezime... Svaka cast.

Van mreže Nivas

  • Junior
  • *
  • Poruke: 56
    • Pogledaj profil
Odg: 7 Samuraja
« Odgovor #2 poslato: Decembar 07, 2008, 05:13:29 posle podne »
Boja gustera jeste mimikrijska, i citava fotografija deluje monohrono, ali u tome i jeste draz. Ovo se zove biti na pravom mestu u pravom trenutku, i jos imati uz sebe fotoaparat. Prava paparaco fotografija, u najpozitivnijem smislu.

Van mreže Tviti

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: 7 Samuraja
« Odgovor #3 poslato: Decembar 07, 2008, 10:44:29 posle podne »
Hvala Nivas!Da,bez svog"malog" nigdje ne idem-mali,a efikasan!Zato i volim najvise kompakt,sto uvijek ima nesto da se fotografise i uspijem,a da nosim teski dSLR ne ide bas svaki dan,komsije te cudno posmatraju....... :-\
Canon 6D Mark II, Canon 24-105mm f4 L, Canon 135mm f2 L, Canon 70-200mm f4 L, Canon 17-40mm f4 L

Van mreže MIHAIL0

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 970
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: 7 Samuraja
« Odgovor #4 poslato: Decembar 07, 2008, 10:58:50 posle podne »
Da,bez svog"malog" nigdje ne idem-mali,a efikasan!Zato i volim najvise kompakt,sto uvijek ima nesto da se fotografise i uspijem,a da nosim teski dSLR ne ide bas svaki dan,komsije te cudno posmatraju....... :-\

To kazu svi kojima je mali... Mislim aparat...
Hahaha... :P

Van mreže Tviti

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: 7 Samuraja
« Odgovor #5 poslato: Decembar 07, 2008, 11:08:38 posle podne »
Da,bez svog"malog" nigdje ne idem-mali,a efikasan!Zato i volim najvise kompakt,sto uvijek ima nesto da se fotografise i uspijem,a da nosim teski dSLR ne ide bas svaki dan,komsije te cudno posmatraju....... :-\

To kazu svi kojima je mali... Mislim aparat...
Hahaha... :P
Da,mali al mocan-mozes i provjerit....Mislim aparat....
Hahaha... :P
Canon 6D Mark II, Canon 24-105mm f4 L, Canon 135mm f2 L, Canon 70-200mm f4 L, Canon 17-40mm f4 L

Van mreže MIHAIL0

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 970
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: 7 Samuraja
« Odgovor #6 poslato: Decembar 07, 2008, 11:09:41 posle podne »
Hahaha, verovacu Ti na rec... :P

Van mreže Nivas

  • Junior
  • *
  • Poruke: 56
    • Pogledaj profil
Odg: 7 Samuraja
« Odgovor #7 poslato: Decembar 08, 2008, 12:54:14 pre podne »
Hvala Nivas!Da,bez svog"malog" nigdje ne idem-mali,a efikasan!Zato i volim najvise kompakt,sto uvijek ima nesto da se fotografise i uspijem,a da nosim teski dSLR ne ide bas svaki dan,komsije te cudno posmatraju....... :-\

Da, i ja sam samom sebi, sa svojim glomaznim Fujiem, izgledao kao da se nesto duvam i pravim vazan. Ovako, ovaj mali A720IS niko i ne vidi u dzepu planinarske jakne, a kad zatreba, tu je. Samo, ovo vreme, cas sneg, cas kisa, cas ispod nule, nikako da odvojim citavo popodne i lepo vidim sta moze.