Autor Tema: Svaka cast !!!  (Pročitano 7793 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Vladda

  • Junior
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Svaka cast !!!
« poslato: Avgust 08, 2007, 02:17:29 pre podne »
Mozda ovim krsim neko pravilo foruma i rizikujem ban :)... a mozda se podvede i pod spam... ali morao sam da se registrujem i kazem nesto :)...
Danas sam dobio juce narucenu kamericu i u potpunosti sam zadovoljan...
svaka cast na profesionalizmu, ukoliko ovako nastavite bicete No:1, ukoliko to vec niste ;).... eh mozda sam preterao sada sa hvaljenjem ali jbg. zaista mi nije bilo verovatno da u ovoj zemlji nesto moze da funkcionise na tako jednostavan nacin a Vi ste me na najbolji moguci nacin razuverili.
Ja sam Vam najbolja reklama za svakog ko me ikada bude pitao za nesto sto imate u ponudi ...
pozdrav ...
« Poslednja izmena: Avgust 08, 2007, 02:23:34 pre podne od strane Vladda »

Van mreže Vladda

  • Junior
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Odg: Svaka cast !!!
« Odgovor #1 poslato: Jun 10, 2011, 10:36:31 posle podne »
Jeste jos uvek ovako dobri :)...
kad sam ja uspeo da se setim shifre morate i vi raditi isto kvalitetno kao sto ste nekad ;)

Treba mi aparat stari je crko....

Van mreže StORM48

  • ... - --- .-. -- ....- ---..
  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 3712
  • ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●
    • StORM48_
    • Pogledaj profil
    • StORM48 flickr gallery
Odg: Svaka cast !!!
« Odgovor #2 poslato: Jun 10, 2011, 10:49:21 posle podne »
A koji je bio stari? :)

Pozdrav

Van mreže Vladda

  • Junior
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Odg: Svaka cast !!!
« Odgovor #3 poslato: Jun 11, 2011, 08:25:26 posle podne »
neki canon a4xx... klasicni idiot... a potreban mi je "isti" takav samo da nije neki bas slab...
uopste nemam ideju sta i kako

Van mreže unique93

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1879
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Svaka cast !!!
« Odgovor #4 poslato: Jun 12, 2011, 12:42:55 pre podne »
canon a495..ima ga za 65e :D

taman mu ubacis chdk i dobijes neke manuelne funkcije :D
Nikon d750 x2, Nikon 20mm f1.8G, Nikon 35mm f1.8G, Nikon 85mm f1.8G, Shanny SN600N, Yongnuo YN568
http://www.nemanjatacic.com

Van mreže Vladda

  • Junior
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Odg: Svaka cast !!!
« Odgovor #5 poslato: Jun 12, 2011, 01:39:51 pre podne »
aaa sta mislite o
SAMSUNG DIGIMAX WB500 BLACK
??
ok i sam sam nekada davno imao jedan samsung i ni najmanje nisam zadovoljan ali to je bilo nekad...

Van mreže StORM48

  • ... - --- .-. -- ....- ---..
  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 3712
  • ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●
    • StORM48_
    • Pogledaj profil
    • StORM48 flickr gallery
Odg: Svaka cast !!!
« Odgovor #6 poslato: Jun 12, 2011, 02:28:39 pre podne »
Ja bih ga, iskreno, izbegao i sad.

Nemam ništa protiv Samsunga kao brenda (čak naprotiv!), ali u svetu fotografije je poredak drugačiji, a dok se nešto bitno ne promeni, treba se držati proverenih brendova. U klasi kompakt aparata se to svodi na Canon, Panasonic, tu i tamo Sony, Olympus...

Pozdrav

Van mreže Zarko Silic

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1244
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Svaka cast !!!
« Odgovor #7 poslato: Jun 12, 2011, 02:53:50 pre podne »
Ajde ti lepo stisni zube pa kupi Canon s95.

Za dva meseca ces zaboraviti da si kupio, a aparat ce vecno praviti dobre slike (ako ga ne ispustis).

Vecno,
zato sto se ni ma kolikim razvojem digitalne tehnike, nece postici znacajan rezultat u pogledu kvaliteta same fotografije, a 10 MPixela ce za svo buduce vreme biti dovoljno (i previse).


Van mreže Desha

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3249
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Svaka cast !!!
« Odgovor #8 poslato: Jun 12, 2011, 10:49:43 pre podne »

   
Ajde ti lepo stisni zube pa kupi Canon s95.

Za dva meseca ces zaboraviti da si kupio, a aparat ce vecno praviti dobre slike (ako ga ne ispustis).

Vecno,
zato sto se ni ma kolikim razvojem digitalne tehnike, nece postici znacajan rezultat u pogledu kvaliteta same fotografije, a 10 MPixela ce za svo buduce vreme biti dovoljno (i previse).

   Pogledaj samo kako je Ljuba fenomenalno fotkao sa njim na  Tajlandu -http://pcfoto.biz/digitalnifotoaparati/ulicna-i-urbana-fotografija/tajland-u-martu-2011/  :)
   Mislim, da je to pun pogodak.  ;) :)
Pozz
Canon EOS 7D, Canon EF 24-70mm f4L IS USM, Canon EF 50mm f/1.8II, Raynox DCR-250, Vanguard Alta Pro 263AGH - GH-100

Van mreže Hornet

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 2014
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Svaka cast !!!
« Odgovor #9 poslato: Jun 13, 2011, 12:33:54 pre podne »
Da bre!
Dečko traži idijota, a nutkate mu wunderkind-a za 400 i kusur evropskih monetarnih jedinica :D

Van mreže Zarko Silic

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1244
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Svaka cast !!!
« Odgovor #10 poslato: Jun 13, 2011, 01:47:10 pre podne »
Jeste, ali decko nije pocetnik.
4 godine se druzi sa idiotom  ;D


Red je da se pocasti necim boljim.

Van mreže Hornet

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 2014
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Svaka cast !!!
« Odgovor #11 poslato: Jun 13, 2011, 01:56:23 pre podne »
 :D :D :D :D :D

Van mreže Vladda

  • Junior
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Odg: Svaka cast !!!
« Odgovor #12 poslato: Jun 13, 2011, 05:58:32 posle podne »
aj da predpostavimo da cu i zaboraviti brzo tih xxx evra .. ali kad mi se kroz dva meseca rodi beba (ljubi je tata)  pa kad uhvati aparat i udari ga od pod... sta onda da zaboravljam ???
Dajte neki idiot koji pravi lepe fotografije... ne treba meni nista profesionalo ...
Znam i ja sa 500 evra da kupim dobar aparat kao sto znam i sa 200 000 da kupim dobar auto :)

Van mreže Desha

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3249
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Svaka cast !!!
« Odgovor #13 poslato: Jun 14, 2011, 12:15:20 pre podne »
aj da predpostavimo da cu i zaboraviti brzo tih xxx evra .. ali kad mi se kroz dva meseca rodi beba (ljubi je tata)  pa kad uhvati aparat i udari ga od pod... sta onda da zaboravljam ???
Dajte neki idiot koji pravi lepe fotografije... ne treba meni nista profesionalo ...
Znam i ja sa 500 evra da kupim dobar aparat kao sto znam i sa 200 000 da kupim dobar auto :)
 Ihhh, nemoj da se brines u napred "sta ce biti, kad ce biti", pa ovde nas ima bar dovoljno sa malom, a i malo vecom decom da ti posvedoce, da bas i nije tako. Raduj se prinovi, uzmi neki aparat ovde kod Ljube, (jer znam da je ljubitelj kompakta  ;)) pogledaj ih, odaberi neki i uzivaj. Deca brzo rastu, nemoj posle da se kajes sto nisi imao s cim da zabelezis te neponovljive radosne trenutke.  ;)
  Ja licno volim kad fotoaparat ima i dobar HD video, bas zbog klinaca. Nisam bas toliko vest da "uhvatim" sve te face koje prave moje klinceze, :D ali zato video sve belezi.  ;) :D Pazi, imas one tzv "Travel Zoom" kompakte na pr.- http://pcfoto.biz/canon-sx210 ili http://pcfoto.biz/panasonic-tz10 ... cini mi se da oba imaju metalna kucista, ali znam da sigurno imaju kompletna rucna podesavanja, opticku stabilizaciju slike, kao i HDvideo sa zvukom. Stvarno dosta mogucnosti za dobru i korisnu zabavu  ;) :) Imas nesto i ovako, jako popularnu Canon Ixsus seriju na pr.-http://pcfoto.biz/canon-ixus-220 on cak ima i Full HD video  ;). Mislim da su to pristupacni aparati koji bi ti pruzili mnogo zadovoljstva u fotkanju, a nisu bas preskupi. ;) :)
  E, sad je sve na tebi. Znam da ti je tesko da odlucis pogotovo sto ja ne znam strucno da ti objasnim sta je najbolje, ali se nadam da ces i strucnije komentare da cujes. Dotle, ovo ti je predlog jednog tate-foto laika  ;) :D

Pozz
« Poslednja izmena: Jun 14, 2011, 12:17:16 pre podne od strane desha »
Canon EOS 7D, Canon EF 24-70mm f4L IS USM, Canon EF 50mm f/1.8II, Raynox DCR-250, Vanguard Alta Pro 263AGH - GH-100