Autor Tema: Canon EOS 70D + Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM  (Pročitano 3331 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže euphoric

  • Junior
  • *
  • Poruke: 11
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Canon EOS 70D + Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM
« poslato: Januar 24, 2015, 04:22:33 pre podne »
Canon EOS 70D + Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM,

oba u perfektnom stanju, bukvalno kao novi, bez ijedne tackice, ogrebotine, ni mane, stari godinu dana (27. decembar 2013).
Sve kupljeno u USA direktno od Canona, preko Amazona, ovlascenog dealera.
Telo jako malo korisceno, ne znam da li je preslo preko 3000-4000 okida. Kozmeticki i funkcionalno stanje 10/10.

Stanje tela i objektiva je bukvalno besprekorno, nema razlike u odnosu na nove, korisceno nekoliko puta na putovanjima, nikada u pusackim prostorijama, niti po kisi i sl, pazljivo rukovani i odrzavani kao sa bebom smile emoticon.
E sada, zasto onda prodajem bebu?
Jedini razlog prodaje je sto mi treba nesto portabilnije, jer veoma cesto putujem i ne mogu vise da uvek da vucem DSLR svugde sa sobom. Za studio je druga prica  ;).

Na poklon SanDisk Extreme 32GB SDHC UHS-1 (Class 10, 45MB/s) memorijska kartica i original Canon torba u kojoj je inace stalno zatvoren (Canon Deluxe Gadget Bag 100EG) i lens hood za ovaj 77mm objektiv (koji se inace kupuje odvojedno), takodje sve novo, kupljeno u USA.

Mogucnost doplate od 10EUR i za originalnu knjigu (David Busch's Canon EOS 70D Guide to Digital SLR Photography), kupljena direktno od autora sa njegovim potpisom, knjiga takodje u perfektnom stanju i verovatno je najbolja, literatura koja postoji za ovu kameru (David Busch je legenda  ;) ) . (napomena: knjigu ne prodajem odvojeno  :) )

Cena 1450e za sve, mislim da je sasvim korektna cena s obzirom da je sve u perfektnom stanju.
« Poslednja izmena: Januar 24, 2015, 04:29:13 pre podne od strane euphoric »

Van mreže euphoric

  • Junior
  • *
  • Poruke: 11
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Canon EOS 70D + Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM
« Odgovor #1 poslato: Januar 26, 2015, 04:58:49 posle podne »
Posto sam dobio dosta pitanja za odvojene cene tela i objektiva, resio sam da izmenim post i podelim i smanjim cene, ali i spustim cenu za paket!

Samo telo 760 eura a objektiv 600 eura. Mislim da od ovoga stvarno ne moze nize, ne bi bilo fer  ;) .

Cena 1350e za sve (+ torba, SD, knjiga), mislim da je smesna cena s obzirom da je sve u perfektnom stanju.