Fotografija > Studijska i komercijalna fotografija

::: NOVO ::: Stock soba!

(1/6) > >>

StORM48:
U cilju kvalitetnije razmene mišljenja i radova oko stock tematike, otvoren je podforum Stock soba. Njegova namena nisu opšte diskusije o stocku, koje se nastavljaju ovde gde su i sada, već specifična tematika koja dotiče konkretne probleme, čiji sadržaj iz razumljivih razloga ne sme biti dostupan javno, jer bi kao takav bio u sukobu sa propisima stock agencija.

Njegova vidljivost ne obuhvata obično članstvo na forumu i da bi mu se moglo pristupiti, neophodno je zatražiti pristup klikom na PRIJAVA UREDNIKU () u donjem desnom uglu ovog posta.

Da biste dobili članstvo, neophodno je da imate najmanje 50 korisnih postova koji se tiču fotografije. Ovo je osnovni uslov i molim članove da ne pokušavaju da odmah nakon registracije zatraže pristup, jer ga neće dobiti.
Drugi način dobijanja članstva je na preporuku postojećeg člana ili uz prilaganje linka stock profila na uvid, u okviru prijave.

Nadamo se kvalitetnom druženju!

Pozdrav

Serb:
Ovo je super stvar:) Samo mi nije bas najasnije kako da se prjavim :-[

dalibort82:
Mislim da se ovo odnosi na nove clanove foruma...mi smo matori ;-)

Bubilica:
Na Stormov post kliknite na dugme "prijavi uredniku" dole desno, kao kada prijavljujete neki neprimereni post... Napišite da želite pristup sobi, stavite link vašeg portfolija ( mada vi već uspunjavate po meni osnovni uslov) i to je to :)

Serb:
Aha skapirao sam hvala bubilice:) Dalibore ja ne vidim tu novu sobu ili sam obnevideo:)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju