PCFOTO.BIZ > Vesti i obaveštenja

[važno] Crna lista Image Hosting sajtova!

(1/4) > >>

StORM48:
Zbog učestalih problema i korisnika, a i foruma sa linkovanim fotografijama sa takozvanih "BESPLATNIH" servera koji to nisu, u ovoj temi ćemo ažurirati spisak nepoželjnih - crni spisak džukačkih sajtova, koji ničim izazvano brišu fotografije čiji su korisnici neaktivni ili su fotke neaktivne (?!).

Nebitno koji je razlog, njihova upotreba je štetna do stepena tragičnog - na SVIM mogućim forumima koje sam ikada pratio, najviše rupa u diskusijama, na mestima gde bi trebale biti fotografije i/ili ilustracije, sadržali su informaciju da su nekada bile linkovane na Photobucket ili Imageshack. Zbog neslavnog rejtinga pomenuta dva sajta klase "dno", njima počinjemo crnu listu:

● http://www.photobucket.com/
● https://imageshack.com/

Zasad sam se setio ova dva. Kome padne na pamet još neki, neka napiše, pa ćemo ga dodati ovde u prvi post.

Istovremeno molim korisnike foruma da ni ne pokušavaju da ubuduće linkuju fotografije sa ovih sajtova, jer to od danas više nije dozvoljeno. Na žalost, na to smo se odlučili iz razloga navedenih u OVOJ temi.

Hvala na razumevanju.

Pozdrav

dalibort82:
A sa  Flickra??  Vidim da i sa tog servisa najvise linkuju??

StORM48:
Flickr nije na crnoj listi, ali kako i oni s vremena na vreme imaju intezivno opštenje sa narkoticima, zbog kojih u roku od nedelju dana 3 puta promene pravila, uskoro će i oni biti obuhvaćeni ovim pravilom. A ko želi da pokaže svoju flickr galeriju, može da je ubaci u za to predviđeno polje u profilu ili da je stavi u potpis, u neki post, gde god.

Na žalost, svi od reda su do sada pokazali da im se NI NAJMANJE ne može verovati i naslućivao sam da će se ovo kad-tad desiti.

Pozdrav

Tviti:
ja nekad uploud-jem sa   www.tinypic.com   ali necu vise! ;)

StORM48:
Tinypic je još i najbolji. Oni pružaju bezuslovni hosting i čak i one fotografije koje poslate bez otvaranja naloga, meni NIKAD nisu obrisane. Prilično sam oduševljen što se tog aspekta tiče.

Međutim, to ipak ne znači da će tako raditi zauvek. Za nas ovde sam siguran da se uslovi neće menjati. ;)

Pozdrav

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju