Autor Tema: Jabuka  (Pročitano 2341 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže blackbeast

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1013
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Jabuka
« poslato: Decembar 30, 2013, 01:40:01 posle podne »
Jabuku malo jeo strsljen, pa ostavio preko zime... Juce fotografisao.

Van mreže smarko

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 933
    • Pogledaj profil
Odg: Jabuka
« Odgovor #1 poslato: Decembar 30, 2013, 02:03:41 posle podne »
Ako moze od mene savet :)

Trule jabuke i to u close up-u retko ko zeli da gleda. Sem ako to nije u nekom specificnom kontekstu i da taj kontekst moze da se prepozna na fotki.

Nadam se da ne zameras :)

Van mreže blackbeast

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1013
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Jabuka
« Odgovor #2 poslato: Decembar 30, 2013, 02:15:50 posle podne »
Svaki savjet je uvijek dobrodosao, kao i pohvale i kritike. Nemam sta da zamjeram. ;)

Van mreže smarko

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 933
    • Pogledaj profil
Odg: Jabuka
« Odgovor #3 poslato: Decembar 30, 2013, 02:47:30 posle podne »
Drago mi je da to cujem :)

Pogledao sam tvoj portfolio i ima stvarno interesantnih fotki. Svaka pozitivna i korektivna kritika treba da sluzi kao inspiracija za dalje. Meni je dovoljno da pogledam neke fotke pojedinih clanova ovde i da mi to da mnogo volje da nastavim da radim na sebi. Ma koliko napredak bio spor, ma koliko nedostajalo prirodnog talenta, cilj je imati iste takve, ako ne i bolje fotke :) Pa i ako nikad ne dostignemo taj nivo, Boze moj, bavimo se najlepsim hobijem na svetu ;)

Van mreže blackbeast

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1013
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Jabuka
« Odgovor #4 poslato: Decembar 30, 2013, 02:58:14 posle podne »
Ovo zadnje si najbolje rekao, HOBI! :)

Meni je, a vjerovatno i velikoj vecini ovde, fotografija samo hobi. Ja ni marke/dinara/eura/funte/kune/jena/rublje/franka :D nisam zaradio od toga niti cu vjerovatno zaraditi, jer imam sasvim drugu profesiju u zivotu, a ovo je samo usput, za "moju dusu". Doduse, hobi je malo skup, ali... ;)

Na 500px kacim neke, po meni, najbolje. Naravno, vecina tih mojih "najboljih" je tek prosjecna (ili cak ispod prosjeka), kada se uporedi sa radovima nekih koji se time malo profesionalnije bave. Ali, tu sam da ucim. Pa, polako... Kada pogledam period prije oko 2 godine, kada sam malo ozbiljnije poceo da se bavim fotografijom, pa period sada, primjecujem veliki napredak. Kao sto rekoh, nije to ni blizu nekih vasih radova ovde, ali ipak mi bude drago kada vidim koliko sam napredovao na nekim poljima, pogotovo kada se nekom svidi to sto radim.