Autor Tema: CANON EOS 70D ILI 7D  (Pročitano 16212 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Stalker

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1709
  • Pol: Muškarac
  • Some cameras, some lenses...
    • Pogledaj profil
Odg: CANON EOS 70D ILI 7D
« Odgovor #40 poslato: Decembar 31, 2013, 12:36:15 posle podne »
Rad sa touch screenom je pesma. Pesma! Toliko je dobro da igranje s njim i menijima odvlači pažnju od fotkanja. :P
To insult the fool is the price of wisdom.

Van mreže Bole

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3269
    • 96815207@N07
    • Pogledaj profil
Odg: CANON EOS 70D ILI 7D
« Odgovor #41 poslato: Decembar 31, 2013, 12:39:56 posle podne »
Interesantno!
Meni je bas taj "touch screen" uvek bio, da ga tako nazovem "no go", za DSLR. Ruku na srce, nikad ga nisam ni probao, sem na kompaktima gde me nije odusevio.
Vremena se ocigledno menjaju, tehnologija napreduje...
http://www.flickr.com/photos/96815207@N07/

5DMarkII, EF 16-35mm f/4 L IS, EF 70-200mm f/2.8 L IS II, EF 100mm f/2.8 L IS Macro, TS-E 24mm f/3.5 L II

Van mreže dario084

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 277
    • Pogledaj profil
    • INSTAGRAM
Odg: CANON EOS 70D ILI 7D
« Odgovor #42 poslato: Decembar 31, 2013, 01:30:04 posle podne »
Interesantno!
Meni je bas taj "touch screen" uvek bio, da ga tako nazovem "no go", za DSLR. Ruku na srce, nikad ga nisam ni probao, sem na kompaktima gde me nije odusevio.
Vremena se ocigledno menjaju, tehnologija napreduje...

Moram priznat da je i meni bila prva takva reakcija još dok je bio predstavljen na mislim 650D koji vrag će to na jednom SLR-u...i ako si čitao moja zamišljanja prije kupovine 70D, dileme za i protiv 7D, čak sam 99% bio na strani sedmice.... Jedno podne dođem doma i čeka me 70 na stolu (neću dalje o tome  :D) i morao sam prikazivati zadovoljstvo, a jedan dio u meni je kipio jer ni sam nisam bio siguran što više želim jer je 99% bilo na strani 7D... :o

I od onda moram priznati, nakon dva tri dana, pa onda tjedan - dva, mjesec, fotkanja različitih scena, pod različitim uglovima i u LV modu, bar 100 puta sam se sjetio da to i to na sedmici ne bi mogao...i da priznam, više se ni ne prisjetim da bi htio imati sedmicu zbog nečega..

Posebno za sve na forumu, što se tiče izostanka WB tipke, preko toucha se tako brzo i lagano sve "poštela", da su valjda zato i namjerno izostavili WB tipku... Sve ostalo potrebno je tu...baš sve što se mora primjerice dok gledaš kroz tržilo, a prsti već rade sami ostalo..

Eto tolko... LP  :)
Canon EOS 5D mklll, 6D, Canon 16-35L f/4, Sigma 24 i 35 Art, Canon 85mm, Speedlite 600EX-RT, 430EX III-RT