Autor Tema: Na prvi pogled... Nikon D3100  (Pročitano 19279 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže madscientist

  • Junior
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
Odg: Na prvi pogled... Nikon D3100
« Odgovor #40 poslato: Oktobar 02, 2013, 01:12:22 posle podne »
Hvala na savetima. I ako su pitanja bila uglavnom oko video moda, zapravo nemam u planu često da ga koristim, ali opet me je sve to zanimalo :) Posle mesec dana uspoređivanja 1100d i d3100 odlučio sam se za Nikon, a ako bude sreće na poslu za par godina će biti i nešto malo kvalitetnije. Sad kupovinom Nikona se povlače pitanja: Koji objektiv kupiti, blic.... ali za to ću pokrenuti nove teme kad dođe vreme :)

Van mreže MaxFoto

  • Član
  • **
  • Poruke: 115
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Na prvi pogled... Nikon D3100
« Odgovor #41 poslato: Oktobar 02, 2013, 02:14:19 posle podne »
@madscientist
Nabavio sam ga pre oko 10 meseci, s ozbirom da mi je prvi dslr ja sam prezadovoljan. Nikad mi se do sad nije desilo da me izda. Jedno vreme sam se kajao sto nisam usao u dslr vode sa Canonom zbog cene, fleksibilnosti, ali sam ubrzo uz blic, 35mm  prime objektiv promenio misljenje i trenutno smatram da nema nista bolje za ove novce koje sam imao da izdvojim za opremu.  Naravno,sad mastam o nekom d7000 telu ali otom potom, jos sam zelen u svakom pogledu. 

Sto se videa tice, kazem ti, tek sam skoro pohvatao ove neke "cake" koje sam opisao u prethodnom postu i ipak postoji neka kontrola. Sa prime objektivima ces imati vecu svetlosnu moc sto mislim da je veoma bitno u snimanju videa.