PCFOTO.BIZ > Predlozi i pitanja

Teme od kilometar ili svaka slika - jedna tema

(1/10) > >>

Zoran Rodic:
Duze vreme vec hocu ovo da predlozim (Hornet me na neki nacin potera da ovo i napisem), a odnosi se na bespotrebno forsiranje tema od kilometar.

Nekako mi zao kad vidim kako je neka tema naprosto pojela desetine dobrih/losih fotografija, cime smo ih nesvesno lisili kritika, pohvala, sugestija... i naprosto sire diskusije. To se najbolje vidi kad neko okaci fotografiju koja moze povuci 10-ak komentara, ali to bude preseceno postavljanjem druge fotografije odmah iza nje, kada postaje takoreci nepristojno preskakati istu i komentarisati ovu iznad.

Mislim da treba polako sugerisati i ohrabrivati otvaranje sto vise tema.
Iznad svega, svaka fotografija bi dobila svoj naslov sto jeste svojevrstan pecat svake fotografije, i uopste zamisli fotografa. Diskusija bi sigurno bila bogatija, usmerenija i manje uopstena... sa vise komentara i kritika.

Naravno, postoje teme koje besomucno mozemo tovariti neobaveznim snapshotovima... ali one ce se vremenom iskiristalisati,... ako neke vec i nisu.

Sta mislite?

Hornet:
Agree!

dalibort82:
Slazem se!

Bole:

--- Citat ---To se najbolje vidi kad neko okaci fotografiju koja moze povuci 10-ak komentara, ali to bude preseceno postavljanjem druge fotografije odmah iza nje,
--- Kraj citata ---
Pa meni se to stalno desava 8) ;D
Zezam se, mislim od tebe smo Rodicu retko dobijali lose predloge, tako da... :)

velicko:
Ja bih prihvatio ovaj amandman :)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju