Autor Tema: Camac,nema camca  (Pročitano 4920 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Tviti

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Camac,nema camca
« poslato: Mart 06, 2008, 12:05:55 pre podne »
Mala igra u Photoshop-u,gdje sam osim camca i produzenog keja uklonio i dio brda u pozadini!
Canon 6D Mark II, Canon 24-105mm f4 L, Canon 135mm f2 L, Canon 70-200mm f4 L, Canon 17-40mm f4 L

Van mreže IvaB

  • Junior
  • *
  • Poruke: 47
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
    • deviantArt
Odg: Camac,nema camca
« Odgovor #1 poslato: Mart 07, 2008, 12:34:16 pre podne »
Smeta mi to sto se iz aviona vidi da je nesto sklanjano jer se u vodi ponavlja samo jedan pattern. Sledeci put probaj da uzmes sa razlicitih delova osnovni pattern kojim ispravljas.

Van mreže Crni_bombarder

  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 1536
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • PcFoto.Biz
Odg: Camac,nema camca
« Odgovor #2 poslato: Mart 07, 2008, 12:39:57 pre podne »
Mislim da je po istom principu odradjena i Corsa od Kiselog. Ispravi me Pope ako greshim  ;)
@Kiseli - Ja znam da si ti "Bog za komp'tere i elekt'o tehn'ku" i maher za PS, pa ne bih bas da te izazivam  ;D

Van mreže sergio

  • sergio
  • SuperModerator
  • Senior
  • **
  • Poruke: 574
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Camac,nema camca
« Odgovor #3 poslato: Mart 07, 2008, 12:52:01 pre podne »
Mislim da je po istom principu odradjena i Corsa od Kiselog. Ispravi me Pope ako greshim  ;)
@Kiseli - Ja znam da si ti "Bog za komp'tere i elekt'o tehn'ku" i maher za PS, pa ne bih bas da te izazivam  ;D
:D :D :D profesor Miljenko ....

kod Corse se vidi kriva linija na krova po kojoj se provaljuje da je u pitanju montaža ... jedino ako je lim peglao pijani autolimar iz Borče Grede ...
EOS 30 D / EF-S 17-85mm 1:4-5.6 IS USM / 50mm f1.8  / EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS  /  Canon 35-80mm f/4-5.6 (bez prednjeg stakla :) / Speedlite 580EX II

Van mreže Crni_bombarder

  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 1536
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • PcFoto.Biz
Odg: Camac,nema camca
« Odgovor #4 poslato: Mart 07, 2008, 12:55:51 pre podne »
Ako cemo da trazimo dlaku u jajetu, primeti se da se tri puta ponavlja isti raspored shiblja iznad krova Corsinja.
Nema savrsene montaze.

Van mreže kiselilimun

  • www.kiselilimun.com
  • Administrator
  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 343
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • www.kiselilimun.com
Odg: Camac,nema camca
« Odgovor #5 poslato: Mart 07, 2008, 01:11:20 pre podne »
Inace motaza "coras" moze da se napravi da bude bez ijedne greske....ali posto je majstor iz  grede bio pijan i umoran a jos je i opklada bila u pitanju...tj..da se u roku od 5min napravi limuzina od Corse......moram vam priznati sve je bilo mehanicki...nisam mogao da verujem  da ruke sve same rade...cudo nevidjeno....da jedno vazno upozorenje.."ne mesajte zeleni caj i kokakolu".....