Autor Tema: Canon S3 IS  (Pročitano 6217 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže SaleSk

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 465
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Canon S3 IS
« poslato: Maj 29, 2008, 11:09:10 posle podne »
Zanima me po kojoj ceni moze da se nadje solidno sacuvan S3 IS (u Srbiji)... Dali vredi doplatiti razliku do novog S5 i verujem da ovde ima ljudi koj ga poseduju i ako nije problem jedno kratko objasnjenje...(nesto kao razlika izmedju 3-ke i 5-ce)-sem digic III, i broj pixela...Imam jednu ponudu pa me zanima dali vredi da dam pare ovde kod nas u Mkd...
Hvala
 :)
Dusevni bolesnik nikada ne napada bez razloga. U tome se razlikuje od normalnih ljudi.

Canon PowerShot S110 / Canon PowerShot A570 IS

Van mreže MIHAIL0

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 970
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Canon S3 IS
« Odgovor #1 poslato: Maj 29, 2008, 11:21:24 posle podne »
Evo ovako, razlike ne znam tako da o tome necu pricati, a cena ne znam koliko je realna...
Ja sam ga krajem marta dobijao za 250e sa torbom, punjacem sa 4 baterije, i karticom od 1Gb!
Lik sto mi je nudio je rekao da je stvarno u savrsenom stanju i da mu je ostalo 2 meseca garancije(sto znaci da mu je ovih dana istekla)! Znaci star oko godinu dana!
Nadam se da sam bar malo pomogao...
Ako nije tajna za koliko ga dobijas?

Van mreže MIHAIL0

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 970
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Canon S3 IS
« Odgovor #2 poslato: Maj 29, 2008, 11:52:59 posle podne »
Sad sam malo trazio po netu i svi traze od 190-230e...
I uglavnom sa svom opremom(punjac, baterije, torbica)... I svima je istekla garancija(ako ti to nesto znaci)!
Malo sam se zacudio posto se S6500fd prodaje po toj ceni(od 210 do 230e)!

Van mreže SaleSk

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 465
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Canon S3 IS
« Odgovor #3 poslato: Maj 29, 2008, 11:57:38 posle podne »
tip trazi 200 evra sa torbicom, punjacem i 4 baterije, karticu od 1g i nema garanciju...znaci to je to odprilike...Pomogao si mi dosta...bas sam gledao i na sajtu sada cena mu je oko 270 evra za nov...
 ;D
Neznam...videcu sta cu da uradim....nisam ni video kako izgleda...svi kazu da su im aparati u odlicnom stanju...
To mi za devojku pa da proverim sta i kako...Ja cu jos malo da vezbam na 570-cu   ;D
Dusevni bolesnik nikada ne napada bez razloga. U tome se razlikuje od normalnih ljudi.

Canon PowerShot S110 / Canon PowerShot A570 IS

Van mreže valdevit

  • Član
  • **
  • Poruke: 141
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • valdiz
Odg: Canon S3 IS
« Odgovor #4 poslato: Maj 30, 2008, 10:16:26 pre podne »
ja ću veoma uskoro da prodam moj s5is,za nekih 280e,samo da vidim šta će se desiti sa 450d,koji treba da mi dođe iz amerike  8) ako dođe,ja ti javljam,al više od 280e ti sigurno neću tražiti...Star je 6,7 meseci,malo korišćen i kupljen kod Ljube  8)
Canon G10 dok ne crkne

Van mreže SaleSk

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 465
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Canon S3 IS
« Odgovor #5 poslato: Maj 30, 2008, 10:42:07 pre podne »
Ma mislim se da uzmem 450 i ja...pa mi se nesto ne daju pare sada za sada...ne verujem da cu da dobijem nesto ako promenim 570-cu :D
bolje je da sacekam do nove godine...mozda go narucim iz amerike....cena je odlicna 750 dolara i 750 evra nije isto ....
Dusevni bolesnik nikada ne napada bez razloga. U tome se razlikuje od normalnih ljudi.

Canon PowerShot S110 / Canon PowerShot A570 IS

Van mreže valdevit

  • Član
  • **
  • Poruke: 141
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • valdiz
Odg: Canon S3 IS
« Odgovor #6 poslato: Maj 30, 2008, 02:23:25 posle podne »
po toj ceni ga i ja kupujem,samo što je problem navatati nekog ko će da mi ga donese,da nebih plaćao carinu... 8) moje je bilo da ponudim,a tvoje da odbiješ  :P
Canon G10 dok ne crkne

Van mreže SaleSk

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 465
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Canon S3 IS
« Odgovor #7 poslato: Maj 30, 2008, 02:52:47 posle podne »
 ;D Bas tako..U potpunosti se slazem sa tobom  ;D
Dusevni bolesnik nikada ne napada bez razloga. U tome se razlikuje od normalnih ljudi.

Canon PowerShot S110 / Canon PowerShot A570 IS