Autor Tema: Priroda&zivotinje  (Pročitano 2553 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Mrs

  • Junior
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Priroda&zivotinje
« poslato: Avgust 23, 2012, 11:34:22 pre podne »
Pozdrav upravo sam se refistrovao na ovaj, kolko sam do sad video, fenomenalan forum. Volim da slikam u slobodno vreme, tako da mi bi saveti, trikovi i ostalo dobrodosli :) Idemo

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Van mreže cronnin

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 4109
    • Pogledaj profil
Odg: Priroda&zivotinje
« Odgovor #1 poslato: Avgust 23, 2012, 01:10:07 posle podne »
A sto ova slova na fotku?

I zasto tako cudan nick?
"Yes, I'd like to send this letter to the Prussian consulate in Siam by aeromail. Am I too late for the 4:30 autogyro?"  Canon 550D

Van mreže Hornet

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 2014
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Priroda&zivotinje
« Odgovor #2 poslato: Avgust 23, 2012, 03:07:56 posle podne »
Na Zoni su te već naduvali za tu selektivnu saturaciju, tako da ćemo to preskočiti.
Što je još gore, ovde bi eventualno ruža mogla biti interesantna, da nije tako obrađena.
Generalno nedostaju ti bolji kadrovi, s obzirom da su ti postojeći pretrpani nepotrebnim informacijama. Pazi, obično (ne uvek) što manje objekata u kadru to bolje, jednostavnije i lepše. Pri fotkanju životinja, kao i ljudi uostalom, potraži se neka mirnija pozadina, kako bi se oči posmatrača usmerile na ono što želimo da bude centar pažnje.
Drugo, kad fotkaš životinje i ljude trudi se da im ne seckaš ekstremitete ili ako to već radiš radi u krupnom planu, smisleno ;)
Mogao bi i da napišeš šta imaš od foto opreme, kad se isto već nevidi u efix-u.

Pozdrav!

Van mreže Mrs

  • Junior
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Odg: Priroda&zivotinje
« Odgovor #3 poslato: Avgust 23, 2012, 03:24:14 posle podne »
Hahahah znaci da ne ulazim na Zonu? Ovako imam Nikon D300, objektiv AF-S NIKKOR 18-200mm i NIKKOR 18-24mm(manje koriscen)...Ok hvala na savetima voleo bih jos kritike da cujem

Van mreže Mrs

  • Junior
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Odg: Priroda&zivotinje
« Odgovor #4 poslato: Avgust 23, 2012, 03:26:20 posle podne »
A sto ova slova na fotku?

I zasto tako cudan nick?

sajt na koji sad do pre 24h kacio popularan je po citatima, a nick nemam pojma stvarno veruj mi kucao sam svasta sve satro zauzeto i iznervirao se i ukucao mrs i uspelo :)

Van mreže cronnin

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 4109
    • Pogledaj profil
Odg: Priroda&zivotinje
« Odgovor #5 poslato: Avgust 23, 2012, 04:33:25 posle podne »
Mrs asocira ili na udatu zenu, ili na m'rš.
Kako ne smisli neki normalan nick tipa PajaNS ili stagod....
"Yes, I'd like to send this letter to the Prussian consulate in Siam by aeromail. Am I too late for the 4:30 autogyro?"  Canon 550D