Fotografija > Portreti

Majka i dete

<< < (2/2)

Jaguar:
meni se obe dopadaju i onaj krop i bez bandži-a. u principu štrči taj bandži, ali može i sa njim. danas je zaista uspeh ako tako mogu da kažem da se neke stvari ne zakače za kadar. ovo je još i dobro šta meni sve uleće u kadar  :D hvala na komentarima. sada sam se setio jedne paralele. prošle godine sam sa drugarom išao na pecanje i on mi je dao svoj štap i kako zabacim izvučem (kako on kaže) "zakačaljku" i prvo se nije ljutio, ali posle petog puta kada mi se to desilo pokazao je pravo lice. rekao je da neću više ići sa njim da pecam. LOL naravno, zvao me je sledeći put i poklonio mi je štap čak :))) aludiram na to da sam ja spretan da zakačim nešto. verovatno mi treba iskustvo, i ja sam nov u svemu ovome. nema ni godinu dana kako fotkam.

Zarko Silic:

--- Citat: Jaguar  Februar 17, 2008, 04:27:48 posle podne ---sada sam se setio jedne paralele. prošle godine sam sa drugarom išao na pecanje i on mi je dao svoj štap i kako zabacim izvučem (kako on kaže) "zakačaljku" i prvo se nije ljutio, ali posle petog puta kada mi se to desilo pokazao je pravo lice.
--- Kraj citata ---

Pa pre nego sto krene na pecanje mora uvatiti zenu za dupe.

Poznata stvar ako hoces da riba grize.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju