Autor Tema: Uličarska šetnja  (Pročitano 3314 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Azdaha

  • Junior
  • *
  • Poruke: 64
    • Pogledaj profil
Uličarska šetnja
« poslato: April 11, 2012, 06:49:29 posle podne »
Evo teme gde cu da kacim razne razne fotke koje priblizno mogu da upadnu u ulicnu fotografiju.
Za pocetak, zbog pritiska koje na mene vrse kacim nekoliko fotki iz prve setnje sa novim 85mm :)
Odmah se izvinjavam za fotku 04. Generalno ja ne volim ovakvu selektivnu desaturaciju, neznamstamibi da ovako uradim :D
Posto mi je ovo prva tema vezana za fotografiju odmah da naglasim da sam potpuno navikao na kritiku, kakva god ona bila, tako da udrite koliko god vam je volja, necu se uvredim :)
Pozdrav

Van mreže DuxX

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1455
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Uličarska šetnja
« Odgovor #1 poslato: April 11, 2012, 08:27:58 posle podne »
Aha vidim već je pala prva avantura sa novim "drugom" ;)

Raduje me što si se sa novim staklom upustio malo dublje u fotografsku priču. Ako se ne varam, do sada si više bio u video produkciji i animaciji. Samo nastavi da istražuješ. Ono što bih recimo voleo da vidim više od tebe je tvoj doživljaj ulice kroz ljude i život. Kažem to zato što baš želim da vidim tu tanku nit razlike između videografa i fotografa i tvoj način da to preneseš drugima kroz fotografiju. :)

Neka te novo staklence verno služi :)
« Poslednja izmena: April 11, 2012, 08:33:16 posle podne od strane DuxX »

Van mreže Azdaha

  • Junior
  • *
  • Poruke: 64
    • Pogledaj profil
Odg: Uličarska šetnja
« Odgovor #2 poslato: April 12, 2012, 09:02:27 posle podne »
Moram priznati da si me naterao da dobro razmislim o toj tankoj niti izmedju videografije i fotografije, koje su glavne razlike i sta ih spaja, sta razdvaja. Poslednji put me je moj profesor inspirisao da razmisljam na taj nacin, sad ti :). Mozda i napisem nesto malo o tome kada uhvatim malo vremena. Samo mala ispravka. U osnovi se bavim animacijom, sto se videa tice i tu uglavnom sve povladjujem animaciji, tj radim tako da mi omoguci zeljenu postprodukciju. Kao na trenutna 2 projekta na kojima radim, gde ce biti dosta zivog snimka uklopljenog u animaciju. Mozda ih i postavim u temi za video ako budem mogao.
Da ne bude da pisem u prazno, evo par fotki sa kipra od prosle godine. Vecina ih je iz malog mesta Argos, i par iz Limasola.

Pozdrav

Van mreže Azdaha

  • Junior
  • *
  • Poruke: 64
    • Pogledaj profil
Odg: Uličarska šetnja
« Odgovor #3 poslato: April 12, 2012, 09:05:42 posle podne »
...

Van mreže Azdaha

  • Junior
  • *
  • Poruke: 64
    • Pogledaj profil
Odg: Uličarska šetnja
« Odgovor #4 poslato: April 14, 2012, 12:31:09 pre podne »
...

Van mreže Azdaha

  • Junior
  • *
  • Poruke: 64
    • Pogledaj profil
Odg: Uličarska šetnja
« Odgovor #5 poslato: April 26, 2012, 12:32:44 pre podne »
Beograd - Novo groblje. Otisli smo da vidimo spomenike palim borcima, a naisli na mnoge druge stvari.