Fotografija > Ulična i urbana fotografija

Zgrada

(1/6) > >>

Tviti:
Jedna zgrada u Sarajevu.

sergio:
 meni se cini da ti kadar nije dobar ... pitanje je sta je motiv ? zgrada ?   ili jedan detalj  zgrade .. ovako nisi jasno pokazao ni jedno ni drugo i  nekako mi curi u levo ...
lepo je vreme bilo da napravis dobru fotku ...

pazi , svi smo ovde jos uvek amateri i ovo nije profesionalna kritika , ali meni se tako cini ova fotka ... evo neka daju i drugi misljenja...

pozdrav...


P.S.  i izvinjavam se upravo me je neko poducio da se u fotografiji ne kaze kadar , nego kompozicija !

Tviti:
Da!U pravu si!Curi malo u lijevo,jer sam na drugom foto forumu dobio kritike da previse centriram objekte,pa rekoh malo da promijenim za promjenu!?A motiv je trebao biti vrh ove zgrade,ali dobro,mogu to popraviti drugi dan,posto ova zgrada nije daleko od mene!Svaka kritika je dobrodosla!

sergio:
ok ... dobro su te savetovali .. a da li si koristio neku literaturu ranije , jesi li citao ikakvu knjigu o fotografiji ?

ako nisi otidji ovde http://pcfoto.biz/digitalnifotoaparati/index.php/topic,22.0.html
i pogledaj ono sto je vecina koristila kad je pocinjala ...  ;)  pozdrav

Tviti:
Pa ne znam Sergio,valjda si na osnovu dosadasnjih slika sto sam prilozio uvidio da nisam bas pocetnik?Mislim,ako 100 ljudi kaze da su mi dobre slike,a 1 kaze da ne valjaju kome vjerovati?Nisam ni profesionalac,a slikam sa fotoaparatom koji sam negdje ovdje prikazao!Bolje sa tim fotoaparatom se ne moze izvuci!Pozdrav!

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju