PCFOTO.BIZ > Predlozi i pitanja

Pitanje zasto mi je obrisana tema koju sam stavio na ovom forumu?‚

(1/3) > >>

mikronac:
Da li neko od admina moze da mi da odgovor zasto mi je obrisana poruka koju sam stavio na forumu juce ili prekjuce a tice se BMFota u NS, memorijske kartice i slicno??? NE verujem!

Zoran Rodic:
Nisam admin, ali odmah mogu da ti kažem da takva tema uvek ima skoro stoprocentnu verovatnoću da preraste u nekontrolisani flejm, u kojem je posle nekog vremena jako teško razlučiti ko piše iz sopstvenog iskustva, a ko piše iz kancelarije suparničke firme.

Naprosto, poučena dosadašanjim iskustvom, verujem da je administracija rešila da preseče odmah dok  stvari ne izmaknu kontroli.

Meni su pre 2 godine  prodali već upotrebljavan laptop, i o tome sam pisao na drugom forumu, a i na svom blogu bez da pominjem ime prodavca
http://zoranrodic.in.rs/blog/2009/12/kupovina-polovnog-po-ceni-novog-uz-garanciju-od-1-godine/

Nadam se da razumeš šta želim reći, pa i to da se ne pronađeš u ovim pisanijama kao optuženi.

mikronac:
Naravno, objasnio mi je Ljubo preko privatne poruke...
Svasta sam se nagledao, radio sam kao serviser racunara i znam kakve se sve petljavine rade, od stavljanja servisiranih ploca do hard diskova kojima je menjana stampana ploca i slicno, ali da je neko pakovao koristenu memoriju u plastificiranu ambalazu i prodaje je kao da je nova.... To jos nisam ni video, ni cuo, dok se licno nisam uverio....

Zarko Silic:
Niko nije pakovao koristenu karticu.

Karticu je polomio onaj ko je vadio iz tog pakovanja.

Pred mojim ocima je prodavacica u jednoj prodavnici, u zelji da se napravi pametna, tako slomila karticu.

Danas su kartice jeftine i spadaju u potrosnu robu i nema logickog opravdanja da se bilo kakve mahinacije izvode sa njima.
Kostaju koliko i jedno pice u osrednjoj kafani.

cronnin:
Bila je zakljucana neko vreme, a onda je verovatno Admin shvatio da moze i da je obrise, jer nije ni zapoceta :)

Ako se krene sa bacanjem hejta ima daleko da doguramo, jer zivimo u ovoj zemlji Srbiji. Ja cak ponekad razmisljam da odem odavde :)
Mozda je bolje da se zadrzimo ne preporukama za mesta gde su ljudi imali pozitivna iskustva.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju