Autor Tema: AUDIO  (Pročitano 12835 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže beske

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 396
  • Pol: Muškarac
  • Statler
    • Pogledaj profil
Odg: AUDIO
« Odgovor #20 poslato: April 03, 2011, 07:43:17 posle podne »
Omiljeni "deraci" usnih skoljki 8)

Uni-Q?

EEEEEEE, pa ovde bas teska artiljerija "mlati"...

Meni licno od tog tackastog izvora zvuka koji je KEF patentirao kroz Uni-Q trehnologiju, jedino vise prija zvuk ribona... Doduse, i to je samo stvar ukusa, ali svakako vredan i pomena, i (audiofilske) paznje ;)

Ovo je nesto radjeno svojerucno, i u svakom pogledu isterano do kraja (od izbora drajvera, komponenti za same skretnice, internog ozicenja, do, naravno, finisiranja projekta, akustickih umeravanja i svega sto uz to ide)



Pozz
« Poslednja izmena: April 03, 2011, 08:00:32 posle podne od strane beske »

Van mreže dzura

  • Junior
  • *
  • Poruke: 69
    • Pogledaj profil
Odg: AUDIO
« Odgovor #21 poslato: April 03, 2011, 09:12:15 posle podne »
Davno bese to vreme kad je KEF bio pod punim nazivom KEF, TOVIL MAIDSTONE... Sad je to neki KEF, djijan cen min djeng ;D ili ko zna sta vec.

Ovako izgleda moj jos uvek aktuelni kit CS7, koji su deca malo "doradila"... Pao je bar 5 puta, papagaj je naceo jednu gumu na B110 itd... ali svira jos uvek i to svira odlicno. Podseca me na Batu Stojkovica iz filma "Ko to tamo peva"... i cuvenu recenicu OVAJ COVEK JE NEUNISTIV!!! ;D

Inace ga goni pravljeno cevno pretpojacalo "Daniel" i, takodje pravljeno, pojacalo "Hiraga". Kao izvor koristim racunar, opticki izlaz u DA konverter, pa sve u Daniela...




Van mreže Desha

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3249
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: AUDIO
« Odgovor #22 poslato: April 04, 2011, 01:54:44 pre podne »

Auuu !!!  :o :o :o
Omiljeni "deraci" usnih skoljki 8)


fotka je STRAVA
bravo Bole !!!
  :)
Canon EOS 7D, Canon EF 24-70mm f4L IS USM, Canon EF 50mm f/1.8II, Raynox DCR-250, Vanguard Alta Pro 263AGH - GH-100