PCFOTO.BIZ > Predlozi i pitanja

Predlog

(1/1)

Kappri:
Ne bi bilo lose u topicu tj. u postu sa gornje desne strane gde se nalaze opcije "Citat" i "Izmeni",postaviti i opciju "Obrisati" ili kada bi bilo u mogucnosti da se dodatne opcije vide pod opcijom "Izmeni",pa da mogu i one da se menjaju.
Ume da bude korisno kada se npr. primeti da je nesto slucajno zaboravljeno da se sredi na fotografiji ili nesto slicno(nije stavljen potpis,pogresna verzija fotografije...bla, bla, bla...).
Eto jedan mali predlog od mene.

Zarko Silic:
Za ovo sto si napisao nije potrebna funkcije "obrisati". Dovoljna je o ona "izmeni" koja vec postoji.


Opcija "obrisati" ne postoji iz prostog razloga sto bi nekom, nakon izvesnog veremena, duzeg, moglo da padne napamet da obrise svoje postove sto bi potencijalno unelo pometnju u diskusiju na forumu.

Ako bi se inplantirala ova opcija onda bi to trebala biti sa vremenskim ogranicenjem. Na primer mozes brisati, ili menjati sadrzinu, ali samo, na primer u narednih 24h, ili slicno.

tik-tak:
morala bi biti opcija obrisati ukoliko nesto vise nije aktuelno. ne mora da brise autor vec da recimo postoji opcija da autor posalje zahtev za brisanje administratoru a administrator odluci o brisanju. to bi bilo pogotovo znacajno za ponudu i potraznju. recimo prodajem to i to i moj br fona je... sve sto mogu da uradim je da prezvrljam text. ali moj br fona i text se i dalje vidi. sto mora da zna svako neke pojedinosti ako nisu vise aktuelni (u ovom slucaju broj tel.).

Kappri:

--- Citat: Zarko Silic  Februar 12, 2011, 11:15:13 pre podne ---Za ovo sto si napisao nije potrebna funkcije "obrisati". Dovoljna je o ona "izmeni" koja vec postoji.

--- Kraj citata ---

Da,ali ako kacim fotografije preko "Dodatne opcije", onda nisam u mogucnosti da ih vidim, pod opcijom "Izmeni", niti da menjam nesto u vezi njih samih.


--- Citat: Zarko Silic  Februar 12, 2011, 11:15:13 pre podne ---Na primer mozes brisati, ili menjati sadrzinu, ali samo, na primer u narednih 24h, ili slicno.

--- Kraj citata ---

Ovo je OK po meni.


--- Citat: djukxxx  Februar 12, 2011, 12:58:23 posle podne ---morala bi biti opcija obrisati ukoliko nesto vise nije aktuelno. ne mora da brise autor vec da recimo postoji opcija da autor posalje zahtev za brisanje administratoru a administrator odluci o brisanju. to bi bilo pogotovo znacajno za ponudu i potraznju. recimo prodajem to i to i moj br fona je... sve sto mogu da uradim je da prezvrljam text. ali moj br fona i text se i dalje vidi. sto mora da zna svako neke pojedinosti ako nisu vise aktuelni (u ovom slucaju broj tel.).

--- Kraj citata ---

I sa ovim se slazem skroz.

Sada sve ostaje na Administratoru.  ;)

Zoran Rodic:

--- Citat: Kappri  Februar 12, 2011, 01:56:48 posle podne ---Da,ali ako kacim fotografije preko "Dodatne opcije", onda nisam u mogucnosti da ih vidim, pod opcijom "Izmeni", niti da menjam nesto u vezi njih samih.

--- Kraj citata ---

Moze da se menja

Otvori opet dodatne opcije i skini kvacicu sa postojecih priloga, i nece biti prikazani nakon sto sacuvas poruku.

Obrisu se, a ako hoces mozes prikaciti neku drugu sliku

Navigacija

[0] Indeks poruka

Idi na punu verziju