PCFOTO.BIZ > Foto-Informator

Dajte neki dobar sajt sa fotografijama

(1/75) > >>

Zoran Rodic:
Za početak, preporučio bih sledeća 4 sajta

Prva dva se dopunjuju na skoro dnevnom nivou.
1x.com je sjajna baza fotografija, koje su očigledno prošle oštru selekciju.
Podeljeno je na segmente, .... pa recimo u Macro delu možete videti slika čak boljih nego što ih i Juza može napraviti (oprosti mi Juzo na jeresi ;) )
Redovno ga treba pratiti, a dobar je i kad dobijete želju da gledate vesti ... jer vas uspešno odvraća od te sulude ideje ;)

Boston Big Picture - Za njega valjda svi već znate, ali bila bi nepravda da nije na listi

Slede dva linka za odabrane, naročito za one koji cene štipkanje italijanki :) :) u crno beloj tehnici

Michael Ezra

Waclaw Wantuch

Uživajte

neonka:
Po preporuci jednog makro fotografa,evo i mog priloga za početak druženja ;D:
http://www.liquidsculpture.com/fine_art/index.htm

beske:
Evo za pocetak i jedan interesantan od mene...

Nature Photographers

...samo ime vec dovoljno govori, pa ko voli... ;)

Pozz



p.s. inace, gledajuci danasnju sliku na uvodnoj strani (a jos uvek pod svezim utiscima skorasnje saljive diskusije)  nikako ne mogu da se otmem razmisljanju na temu kako li je uslikan ovaj medo... da li je slikan ziv, ili je radio azot iz kanadera, ili je slikan onako, u hibernaciji, blago osamucen jutarnjom rosom, a mozda cak i donesen mrtav na lokaciju pa uslikan  ;D




neo:

--- Citat: beske  Maj 18, 2010, 08:09:40 posle podne ---
p.s. inace, gledajuci danasnju sliku na uvodnoj strani nikako ne mogu da se otmem razmisljanju na temu kako li je uslikan ovaj medo... da li je slikan ziv, ili je radio azot iz kanadera, ili je slikan onako, u hibernaciji, blago osamucen jutarnjom rosom, a mozda cak i donesen mrtav na lokaciju pa uslikan  ;D

--- Kraj citata ---
:D :D :D Ovo vaše peckanje me podseća na neke teme sa ES-a koje sam baš sa uživanjem čitao.U svemu tome najbolje je što tu ima baš dosta korisnih informacija,a nije onako tehnički suvoparno već prožeto sa baš dosta zdravog humora!

Odličan je sajt,kao i oni koje je Zoran preporučio!Meda je čudo,"... klonula mu samo glava
ko da drema, ko da spava..."

Hornet:
Jel te Neo, jel ova Neonka tvoja mladica ili slučajno...???

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju